هدر موبایل
1388/08/25 09:35:00
سرویس کمیسیون ها
در نشست شب گذشته روسای سه قوه تاکید شد

برخورد قاطع با عوامل ناامنی اجتماعی

**روسای سه قوه مقننه، مجریه و قضائیه در نشست مشترک شب گذشته خود، بر برخورد قاطع با عوامل ناامنی‌های اجتماعی به ویژه چند مورد تجاوز به عنف در استان تهران تاکید کردند.

"حسن زمانی" مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی با اعلام این خبربه خبرنگار خانه ملت، گفت: این نشست در ادامه سلسله دیدارهای سران سه قوه که هرچند یک بار به صورت گردشی در دفتر یکی از روسای قوا تشکیل می‌شود،  در دفتر آیت‌الله آملی لاریجانی رییس قوه قضاییه برگزار شد.

وی با بیان اینکه دراین جلسات مشترک، مسائل مهم مربوط به سه قوه مطرح می‌شود، خاطر نشان کرد: برگزاری  مستمر این نشست‌ها در راستای هماهنگی‌های بیشتر سه قوه مقننه، ‌مجریه و قضاییه است.

زمانی، بحث پیرامون اتفاقات اخیر در ورامین و لواسان را یکی از محورهای این جلسه عنوان کرد و اظهارداشت: روسای سه قوه بر برخورد قاطع با عوامل ناامنی‌های اجتماعی خصوصا چند مورد تجاوز به عنف در استان تهران تاکید کردند.

علی لاریجانی در ابتدای جلسه علنی روز یکشنبه مجلس نیز با اشاره به این موضوع از نیروی انتظامی و قوه ‌قضائیه خواست تا در اسرع وقت با عوامل این جنایات برخورد کنند و آنها را از طریق صداوسیما به مردم معرفی نمایند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet