شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1399/11/27 14:24:59
سرویس اقتصادی
عزیزی در واکنش به ارائه اصلاحیه لایحه بودجه به مجلس؛

اصلاحات دولت در بودجه 1400 کافی نیست/ مجلس با رویکرد تامین معیشت مردم اصلاحات را انجام می‌دهد + متن اصلاحیه لایحه بودجه

عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۱۴۰۰ مجلس گفت: اصلاحات انجام شده بر روی لایحه بودجه از سوی دولت عمیق و کافی نیست و حتما ما در مجلس با رویکرد و اولویت معیشت، سلامتی، امنیت و اشتغال اصلاحات لازم را به نفع مردم انجام می‌دهیم.
اصلاحات دولت در بودجه 1400 کافی نیست/ مجلس با رویکرد تامین معیشت مردم اصلاحات را انجام می‌دهد + متن اصلاحیه لایحه بودجه عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 1400 مجلس گفت: اصلاحات انجام شده بر روی لایحه بودجه از سوی دولت عمیق و کافی نیست و حتما ما در مجلس با رویکرد و اولویت معیشت، سلامتی، امنیت و اشتغال اصلاحات لازم را به نفع مردم انجام می‌دهیم. https://cdn.icana.ir/d/019/202012101927562692.jpg اصلاحات,دولت,در,بودجه,1400,کافی,نیست/,مجلس,با,رویکرد,تامین,معیشت,مردم,اصلاحات,را,انجام,می‌دهد,+,متن,اصلاحیه,لایحه,بودجه Icana

ابراهیم عزیزی عضو کمیسیون تلفیق بودجه 1400 مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به ارائه اصلاحیه بودجه سال 1400 کل کشور از سوی دولت به مجلس گفت:‌ اصلاحات انجام شده بر روی لایحه بودجه از سوی دولت عمیق و کافی نیست و حتما ما در مجلس شورای اسلامی و کمیسیون تلفیق با رویکرد و اولویت معیشت، سلامتی، امنیت، اشتغال و تولید بر روی انجام اصلاحات به نفع مردم متمرکز خواهیم شد.

وی تاکید کرد:‌ تمام توان و تمرکز مجلس این است که بودجه سال 1400 را به سمتی هدایت کند که مشکلات اساسی مردم هدفگذاری شده و امور زیربنایی در حوزه‌های اشتغال، تولید و تامین معیشت مردم فراهم شود. قطعا باید تمرکز اصلی در تصمیمات مجلس و کمیسیون تلفیق بر همین مبنا باشد.

عزیزی ضمن تاکید براینکه ما اولویت هایی را برای بودجه 1400 در مجلس قائل هستیم، افزود: اولین اولویت معیشت مردم است که نباید تحت هیچ شرایطی دستخوش آسیب شود و قدم بعدی هم سلامت مردم است که در سال آینده باید بیشتر مورد توجه قرار بگیرد. حفظ امنیت هم یکی از اولویتهای ماست، ما نیروهای جان برکف و مسلح ثابت قدم و دلسوزی در کشور داریم که نیازمند پشتیبانی و حمایت بیشتری هستند.

عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال 1400 مجلس تصریح کرد: اولویت دیگر بحث رونق تولید و ایجاد اشتغال است که ارتباط مستقیم با تامین معیشت مردم دارد و باید در این حوزه هم اصلاحات و اقدامات اساسی در لایحه بودجه سال آینده انجام شود.

همچنین، دوشنبه شب (26 بهمن ماه) اصلاحیه لایحه بودجه 1400 از سوی دولت به مجلس تقدیم شد که متن کامل آن را می‌توانید در ذیل مشاهده کنید.

متن کامل ماده واحده اصلاحیه لایحه بودجه سال 1400 کل کشور

متن کامل تبصره‌های اصلاحیه لایحه بودجه سال 1400 کل کشور  (رنگ قرمز جملات بیانگر انجام اصلاحات دولت در بودجه است) 

متن کامل جدول مصارف اصلاحیه لایحه بودجه سال 1400 کل کشور
 

پایان پیام/

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet