هدر اصلی
1399/11/28 16:59:20
سرویس اقتصادی
خاندوزی مطرح کرد:

ضرورت توجه اعضای کمیسیون تلفیق به کاهش تورم‌زایی و بیمه فراگیر در بودجه 1400

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس توجه به بیمه فراگیر، کاهش تورم‌زایی و استقراض دولت را جز اولویت‌های مهمی دانست که اعضای کمیسیون تلفیق باید در لایحه بودجه مورد توجه قرار دهند.
ضرورت توجه اعضای کمیسیون تلفیق به کاهش تورم‌زایی و بیمه فراگیر در بودجه 1400 نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس توجه به بیمه فراگیر، کاهش تورم‌زایی و استقراض دولت را جز اولویت‌های مهمی دانست که اعضای کمیسیون تلفیق باید در لایحه بودجه مورد توجه قرار دهند. https://cdn.icana.ir/d/019/202009107054296067.jpg ضرورت,توجه,اعضای,کمیسیون,تلفیق,به,کاهش,تورم‌زایی,و,بیمه,فراگیر,در,بودجه,1400 Icana

سید احسان خاندوزی نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس در گفت ‌و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، گفت: تلاش‌های اعضای کمیسیون تلفیق در حال حاضر هم قابل استفاده در اصلاحیه بودجه است.

وی ادامه داد: اینکه مجلس دولت را وادار به اصلاح بودجه کرد به معنای عقب نشینی دولت بود و مجلس باید موارد مهم و اولویت‌داری مانند توجه به صندوق‌های بازنشستگی و حقوق و دستمزد را مورد توجه قرار دهد و نمایندگان در این رابطه به وفاق برسند تا امواج عوام‌فریبی و کوته‌نگری مجلس را دچار چالش نکند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس یازدهم از اعضای کمیسیون تلفیق بودجه خواستار اصلاح تبصره 14 شد و گفت: باید موارد مهم را در اصلاحیه پیش‌بینی و ایرادات را رفع کنیم و همچنین تلاش کرد سرجمع کسری بودجه، تورم‌زایی و همچنین استقراض دولت کاهش یابد.

وی توجه به بیمه فراگیر را جزو اولویت‌های مهم در اصلاحیه بودجه دانست و تصریح کرد: بسیاری از مردم تحت پوشش بیمه نیستند و مجلس باید اقدامات و کارهای اساسی مانند بیمه فراگیر را در بودجه مورد توجه قرار دهد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet