ولادت امام موسی کاظم (ع)
1399/11/28 09:10:16
سرویس استان ها
ارکانی خبر داد:

مستقل شدن هیئت امناء دانشگاه نیشابور

نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس در خصوص آخرین وضعیت هیئت امناء دانشگاه نیشابور گفت: پس از چندین مرحله پیگیری در چند ماه گذشته، وضعیت هیئت امناء این دانشگاه مستقل شد.
مستقل شدن هیئت امناء دانشگاه نیشابور نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس در خصوص آخرین وضعیت هیئت امناء دانشگاه نیشابور گفت: پس از چندین مرحله پیگیری در چند ماه گذشته، وضعیت هیئت امناء این دانشگاه مستقل شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202006105030622670.jpg مستقل,شدن,هیئت,امناء,دانشگاه,نیشابور Icana

احسان ارکانی نماینده مردم نیشابور و فیروزه و رییس مجمع نمایندگان استان خراسان رضوی در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت در خصوص آخرین وضعیت هیئت امناء دانشگاه نیشابور گفت: پس از چندین مرحله پیگیری در چند ماه گذشته، وضعیت هیئت امناء این دانشگاه مستقل شد.

این نماینده مجلس در دوره یازدهم ادامه داد: استقلال این هیات از چند نظر برای دانشگاه نیشابور دارای اهمیت است؛ چراکه با توجه به اینکه تصمیم های کلان دانشگاه ها در این گروه گرفته می شود، تشکیل آن بستری مناسب را جهت برداشتن گام‌های بزرگ در آینده برای دانشگاه نیشابور به ارمغان خواهد آورد.

وی افزود: همچنین این کمیسیون می تواند باعث ایجاد همکاری و هم افزایی بیشتر بین دانشگاه های عضو شود.

نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس یادآور شد: تشکیل این هیات می تواند گامی بزرگ در جهت رشد و گسترش دانشگاه نیشابور و همچنین پیشرفت در زمینه های علمی، پژوهشی، و فناوری، در راستای سیاست‌های نظام باشد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet