هدر موبایل
1399/11/28 09:14:19
سرویس استان ها
ابراهیمی خبر داد:

جذب اعتبارات برای توسعه حوزه ورزش در سلسله و دلفان

نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس از جذب اعتبارات برای توسعه حوزه ورزش برای این دو شهرستان خبر داد.
جذب اعتبارات برای توسعه حوزه ورزش در سلسله و دلفان نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس از جذب اعتبارات برای توسعه حوزه ورزش برای این دو شهرستان خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/202005105418770493.jpg جذب,اعتبارات,برای,توسعه,حوزه,ورزش,در,,سلسله,و,دلفان Icana

یحیی ابراهیمی؛ نماینده مردم سلسله و دلفان و رییس مجمع نمایندگان استان لرستان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛  در خصوص پیگیری های حوزه ورزش در شهرستان های سلسله و دلفان گفت: پیرو ملاقات  با وزیر ورزش و جوانان جهت رفع کمبودهای حوزه ورزش در سلسله و دلفان و به منظور حمایت از ورزش این 2 شهرستان، و همچنین به دنبال پیگیری‌های انجام گرفته جهت حمایت از ورزش شهرستان‌ های الشتر و نورآباد اقدامات مثبت و سازنده ای صورت گرفت.

این نماینده مجلس در دوره یازدهم ادامه داد: اقدامات صورت گرفته در این خصوص برای نورآباد از جمله؛ افتتاح پروژه زمین چمن مصنوعی روستای کفراج نورآباد با اعتبار ریالی 7 میلیارد ریال  ،کلنگ زنی پروژه زمین چمن مصنوعی شهر هفت چشمه کاکاوند با اعتبار ریالی 3 میلیارد ریال  و کلنگ زنی پروژه زمین چمن مصنوعی روستای شهرک امام نورآباد با اعتبار ریالی 3 میلیارد ریال است.

وی افزود: اقدامات صورت گرفته برای الشتر از جمله؛ جذب اعتبار برای پروژه سالن مسابقاتی 2000 نفری ، جذب اعتبار برای بهسازی و بازسازی زمین چمن طبیعی فوتبال و جذب اعتبار برای پروژه ساخت سکوی تماشاگران می باشد.

رییس مجمع نمایندگان استان لرستان در مجلس یادآور شد: دریافت 4 پک ورزشی برای ادارات ورزش و جوانان سلسله و دلفان و جذب اعتبار 2 زمین چمن مصنوعی فوتبال برای سلسله نیز از جمله اقداماتی بود که برای حوزه ورزش این دو شهرستان صورت گرفت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet