هدر موبایل
1399/11/28 09:27:24
سرویس استان ها
محبی نجم آبادی خبر داد:

درخواست نمایندگان سبزوار برای ارتقای 2 بخش به شهر و 2 روستا به بخش در دیدار با مدیرکل تقسیمات کشوری وزارت کشور

نمایندگان دیار سربداران در مجلس در دیدار با مدیرکل تقسیمات کشوری وزارت کشور خواستار ارتقای دو بخش به شهر و دو روستا به بخش شدند.
درخواست نمایندگان سبزوار برای ارتقای 2 بخش به شهر و 2 روستا به بخش در دیدار با مدیرکل تقسیمات کشوری وزارت کشور نمایندگان دیار سربداران در مجلس در دیدار با مدیرکل تقسیمات کشوری وزارت کشور خواستار ارتقای دو بخش به شهر و دو روستا به بخش شدند. https://cdn.icana.ir/d/019/202011107718277946.jpg درخواست,نمایندگان,سبزوار,برای,ارتقای,2,بخش,به,شهر,و,,2,روستا,به,بخش,در,دیدار,با,مدیرکل,تقسیمات,کشوری,وزارت,کشور Icana

بهروز محبی نجم‌آبادی نماینده مردم سبزوار،جغتای،جوین،خوشاب و داورزن و سخنگوی مجمع نمایندگان استان خراسان رضوی در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به  دیدار  با زهرا احمدی مدیرکل تقسیمات کشوری وزارت کشور گفت: طی این دیدار که علی اصغر عنابستانی دیگر نماینده دیار سربداران نیز حضور داشت، ضمن شرح برخی از مسائل منطقه و بیان پتانسیل های جغرافیایی، درخواست هایی ارائه شد.

این نماینده مجلس در دوره یازدهم ادامه داد: در این دیدار درخواست هایی از جمله در خصوص منفک شدن روستای فرومد از شهرستان میامی و الحاق به شهرستان داورزن، ارتقای شهرک رازی شهرستان جوین به شهر و بررسی تغییر نام شهر ریواده در بخش هلالی شهرستان جغتای صورت گرفت.

وی افزود: همچنین در خصوص ارتقای روستای فراشیان شهرستان جغتای به بخش، ارتقای بخش دهستان پیراکوه شهرستان جوین به مرکزیت برغمد و ارتقای بخش شامکان شهرستان ششتمد به شهر نیز درخواست ارائه شد.

نماینده مردم سبزوار،جغتای،جوین،خوشاب و داورزن در مجلس بیان کرد: در خصوص منفک شدن روستاهای عنابستان، عنبرستان، کاشک و برقبان از شهر نوده انقلاب و الحاق به شهر سلطان آباد نیز موارد لازم ارائه شد و در این دیدار این مورد درخواست شد./

پایان پیام
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet