انتخابات ریاست جمهوری
1399/11/28 15:38:00
سرویس استان ها
سرگزی مطرح کرد:

تخصیص منابع مالی لازم جهت تکمیل خانه کشتی و خانه کبدی در سیستان

نماینده مردم زابل، زهک، هیرمند و نیمروز و هامون در مجلس در دیدار با وزیر ورزش و جوانان خواستار تخصیص منابع مالی لازم جهت تکمیل خانه کشتی و خانه کبدی در سیستان شد.
تخصیص منابع مالی لازم جهت تکمیل خانه کشتی و خانه کبدی در سیستان نماینده مردم زابل، زهک، هیرمند و نیمروز و هامون در مجلس در دیدار با وزیر ورزش و جوانان خواستار تخصیص منابع مالی لازم جهت تکمیل خانه کشتی و خانه کبدی در سیستان شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202007106344825211.jpg تخصیص,منابع,مالی,لازم,جهت,تکمیل,خانه,کشتی,و,خانه,کبدی,در,سیستان Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ، محمد سرگزی  نماینده مردم زابل، زهک، هیرمند و نیمروز و هامون و عضو مجمع نمایندگان استان سیستان و بلوچستان در مجلس شورای اسلامی با مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان دیدار و گفتگو کرد.

براساس این گزارش؛ این نماینده مجلس در دوره یازدهم گفت:  این دیدار به منظور بررسی مسائل و مشکلات ورزش و جوانان استان و همچنین نیازمندی‌های حوزه ورزش پنج شهرستان سیستان صورت گرفت که برای توسعه ورزش در این منطقه مصوبات و تصمیمات لازم اتخاذ شد.

وی افزود: مصوباتی از جمله بهسازی استادیوم ورزشی شهید حسینی طباطبایی، تسریع در احداث ۴ زمین چمن مصنوعی در حوزه سیستان حسب مذاکرات قبلی و تخصیص منابع مالی لازم جهت تکمیل خانه کشتی و خانه کبدی صورت گرفت.

نماینده مردم زابل، زهک، هیرمند و نیمروز و هامون در مجلس بیان کرد: همچنین  راه اندازی اولین سالن ورزشهای ساحلی در حوزه سیستان ،  برگزاری دوره های آموزشی پیشرفته مورد نیاز ورزشکاران حوزه سیستان بر اساس طرح آمایش سرزمین ،برگزاری دو همایش علمی با موضوع بررسی ظرفیت های گردشگری ورزشی منطقه سیستان بعد از عبور از بیماری کرونا  و تخصیص بودجه لازم جهت تکمیل و تسریع در روند اجرایی استادیوم  شهرستان زهک از جمله تصمیماتی بود که در این دیدار اتخاذ شد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet