انتخابات ریاست جمهوری
1399/11/28 15:55:00
سرویس استان ها
بشیری:

توسعه اماکن ورزشی در دستور کار مسئولین شهرستان پاکدشت قرار گیرد

نماینده مردم پاکدشت در مجلس در خصوص مسائل حوزه ورزش در پاکدشت گفت: توسعه اماکن ورزشی در دستور کار مسئولین این شهرستان قرار گیرد.
توسعه اماکن ورزشی در دستور کار مسئولین شهرستان پاکدشت قرار گیرد نماینده مردم پاکدشت در مجلس در خصوص مسائل حوزه ورزش در پاکدشت گفت: توسعه اماکن ورزشی در دستور کار مسئولین این شهرستان قرار گیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202005106775272421.jpg توسعه,اماکن,ورزشی,در,دستور,کار,مسئولین,شهرستان,پاکدشت,قرار,گیرد Icana

فرهاد بشیری؛ نماینده مردم پاکدشت  و عضو مجمع نمایندگان استان تهران در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به جلسه بررسی مسائل و مشکلات  حوزه ورزش و جوانان شهرستان پاکدشت گفت: این جلسه که با حضور  فرماندار شهرستان پاکدشت،  مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان تهران،  بخشدار مرکزی،  رئیس اداره ورزش و جوانان پاکدشت و دیگر مسئولان در سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید، در خصوص مسائل مطرح شده تصمیم گیری های لازم صورت گرفت.

این نماینده مجلس در دوره یازدهم ادامه داد: در این جلسه نیز چگونگی اجرا فاز دوم و تکمیلی وزرشگاه ۵ هزار نفره، تکمیل سالن های ورزشی چند منظوره روستا های ابراهیم آباد، گلزار، قشلاق قلعه نو ، قشلاق حاجی آباد و تبدیل وضعیت کارکنان اداره ورزش و جوانان شهرستان پاکدشت مورد بررسی قرار گرفت.

وی افزود: همچنین در خصوص بازدید از استادیوم ورزشی ۵۰۰۰ نفری شهدای مرصاد پاکدشت که به همراه مسئولان اجرایی و مربوطه صورت گرفت، موارد و مشکلات موجود مورد بررسی قرار گرفته و تصمیمات لازم جهت تکمیل این ورزشگاه اتخاذ شد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet