آغاز هفته وحدت
1399/11/28 09:41:22
سرویس صحن
صفری در موافقت با کلیات لایحه اصلاحی بودجه 1400:

نمایندگان نسبت به کلیات لایحه نگاه مثبت داشته باشند/اصلاحات مدنظر در کمیسیون تلفیق و صحن صورت می گیرد

عضو کمیسیون امور داخلی کشور در مجلس، با بیان اینکه مجلس و دولت نباید با مسئله بودجه سیاسی برخورد کنند، گفت: سیاسی برخورد کردن با بودجه تبعات منفی در بر دارد.
نمایندگان نسبت به کلیات لایحه نگاه مثبت داشته باشند/اصلاحات مدنظر در کمیسیون تلفیق و صحن صورت می گیرد عضو کمیسیون امور داخلی کشور در مجلس، با بیان اینکه مجلس و دولت نباید با مسئله بودجه سیاسی برخورد کنند، گفت: سیاسی برخورد کردن با بودجه تبعات منفی در بر دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/202102106331656594.jpg نمایندگان,نسبت,به,کلیات,لایحه,نگاه,مثبت,داشته,باشند/اصلاحات,مدنظر,در,کمیسیون,تلفیق,و,صحن,صورت,می,گیرد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمد صفری ملک میان در نشست علنی امروز (سه شنبه 28 بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی کلیات لایحه بودجه با تغییرات اصلاحی دولت برای سال 1400 در موافقت با کلیات این لایحه، گفت: مجلس و دولت حق ندارند با مسئله بودجه که مهمترین وظیفه مجلس است سیاسی برخورد کنند زیرا سیاسی برخورد کردن تبعات منفی را در پی دارد و باید از این نگاه نسبت به کلیات بودجه پرهیز کرد.

وی ادامه داد: راه دیگری جز رأی مثبت به کلیات بودجه نداریم زیرا اگر رأی ندهیم تنها راه باقی مانده مسئله سه دوازدهم است و موضوع انتخابات را در پیش داریم که هزینه های زیادی را روی دوش دولت می گذارد. همچنین بسیاری از پیمانکاران مطالبات زیادی از دولت دارند بنابراین از نمایندگان تقاضا داریم نسبت به کلیات نگاه مثبت داشته باشند.

صفری افزود: اصلاحات را می توان در کمیسیون تلفیق و صحن انجام داد و اگر مخالفت هایی با کلیات وجود دارد به دلیل شرایط خاص داخلی و خارجی و همچنین مشکلات اقتصادی کشور باید مدیریت کنیم تا مردم در ماه های پایانی دولت به انتخاب دولت بعد امیدوار باشند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet