خبرگزاری خانه ملت

آغاز هفته وحدت
1399/11/28 11:47:27
سرویس صحن
پاک فطرت در تذکر شفاهی:

بودجه پیش رو بودجه ای تورم زا است/ لزوم اصلاح ساختار بودجه در راستای تولید اشتغال پایدار

نماینده مردم شیراز در مجلس با بیان اینکه متاسفانه بودجه ای که پیش رو داریم، بودجه ای تورم زا است،گفت: اگر دقت نکنیم، سال آینده نیز تورمی بیش از امسال خواهیم داشت.
بودجه پیش رو بودجه ای تورم زا است/ لزوم اصلاح ساختار بودجه در راستای تولید اشتغال پایدار نماینده مردم شیراز در مجلس با بیان اینکه متاسفانه بودجه ای که پیش رو داریم، بودجه ای تورم زا است،گفت: اگر دقت نکنیم، سال آینده نیز تورمی بیش از امسال خواهیم داشت. https://cdn.icana.ir/d/019/202009109832699180.jpg بودجه,پیش,رو,بودجه,ای,تورم,زا,است/,لزوم,اصلاح,ساختار,بودجه,در,راستای,تولید,اشتغال,پایدار Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، علیرضا پاک فطرت در نشست علنی امروز (سه شنبه 28 بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی گفت: رأی نمایندگان به اصلاحیه بودجه به معنای رضایت آنها از رفتن آن به سمت اصلاح ساختار است تا با انجام اصلاحات به سمت تولیدمحور بودن و اشتغال پیش برویم.

نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: متاسفانه بودجه ای که پیش رو داریم، بودجه ای تورم زا است و اگر دقت نکنیم، سال آینده نیز تورمی بیش از امسال خواهیم داشت.

وی در تذکری خطاب به رئیس جمهور درخصوص عدم نظارت در دولت و ساختار دولت به ویژه سازمان حفاظت محیط زیست گفت: متاسفانه این سازمان از قوانین سوءاستفاده می کند و چوب لای چرخ تولید و تولیدکنندگان می گذارد، لذا امید می رود رئیس جمهور نظارت بیشتری بر این سازمان داشته باشد.

این نماینده مجلس در تذکری خطاب به دولت و وزرای امور اقتصادی و صمت درخصوص عدم کنترل بازار گفت: متاسفانه بازار ثبات ندارد، به همین دلیل مردم آرامش لازم را ندارند، چرا که هر روز با افزایش قیمت ها مواجه می شوند. همچنین مشکل امروز کشور بحث مسکن است و دولت به جای اینکه درخصوص ساخت مسکن تسهیل کند، روزانه قیمت مصالح ساختمانی به ویژه قیمت آهن و سیمان که اصل کار ساختمان سازی است را افزایش می دهد، لذا خواهش بنده این است که دولت توجه بیشتری به این امر داشته باشد تا مردم با جرأت بیشتری به امر ساختمان سازی ورود کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet