خبرگزاری خانه ملت

آغاز هفته وحدت
1399/11/28 11:55:21
سرویس صحن
حمزه شلمزاری:

ایجاد تونل سوم کوهرنگ خشکی قنات ها و مهاجرت های دسته جمعی را به همراه داشته است

نماینده مردم اردل در مجلس یازدهم گفت: ایجاد تونل سوم کوهرنگ باعث خشکی قنات ها و چشمه های منطقه و مهاجرت دسته جمعی شد؛ مردم ساکن در منطقه از خدمات دولتی، ساخت و ساز و طرح هادی محروم شدند و مجریان پروژه به هیچکدام از تعهدات خود عمل نکرده اند.
ایجاد تونل سوم کوهرنگ خشکی قنات ها و مهاجرت های دسته جمعی را به همراه داشته است نماینده مردم اردل در مجلس یازدهم گفت: ایجاد تونل سوم کوهرنگ باعث خشکی قنات ها و چشمه های منطقه و مهاجرت دسته جمعی شد؛ مردم ساکن در منطقه از خدمات دولتی، ساخت و ساز و طرح هادی محروم شدند و مجریان پروژه به هیچکدام از تعهدات خود عمل نکرده اند. https://cdn.icana.ir/d/019/202009102143160107.jpg ایجاد,تونل,سوم,کوهرنگ,خشکی,قنات,ها,و,مهاجرت,های,دسته,جمعی,را,به,همراه,داشته,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، قدرت الله حمزه شلمزاری در نشست علنی امروز (سه شنبه 28 بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: خداوند را شاکریم که ترامپ چوب ترور سردار عزیزمان را خورد و با خفت و خواری کاخ سفید را ترک کرد. انشاءالله تیر ترور را هم خواهد خورد و با ذلت دنیا را ترک خواهد کرد.

نماینده مردم اردل، فارسان، کیا، کوهرنگ و دهستان دستگرد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اظهارات اخیر نقدعلی نماینده مردم خمین در مورد آب زاینده رود افزود: تونل های اول، دوم و سوم برای تأمین آب زاینده رود در شهرستان کوهرنگ حفر شده که بیش از 2 میلیارد متر مکعب آب سد زاینده رود را تأمین می کند که سهم استان چهارمحال و بختیاری از این سد 237 میلیارد متر مکعب است و در حال حاضر از آن حدود 200 میلیون متر مکعب برداشت می کنند یعنی 10 درصد آب در استان چهارمحال و 90 در استان اصفهان مصرف می شود.

وی ادامه داد: از ابتدای مطرح شدن تونل سوم متخصصان و کارشناسان نسبت به عواقب و خطرات ناشی از این تونل هشدار دادند اما هیچکس توجهی نکرد و باعث خشکی قنات ها و چشمه های منطقه و مهاجرت دسته جمعی شد؛ مردم ساکن در منطقه از خدمات دولتی، ساخت و ساز و طرح هادی محروم شدند و مجریان پروژه به هیچکدام از تعهدات خود عمل نکرده اند./

پایان پیام

خبرنگار: مهدیه قربانی

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet