خبرگزاری خانه ملت

ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)
1399/11/28 11:56:07
سرویس صحن
رئیسی در تذکر شفاهی:

قطع آب شرب مردم سیریک را با مشکل جدی مواجه کرده است

نماینده مردم میناب در مجلس با انتقاد از مشکل کمبود آب شرب در شهرستان سیریک، افزود: افزون بر این منطقه، مناطق دیگری از حوزه انتخابیه نیز با مشکل کمبود آب مواجه اند.
قطع آب شرب مردم سیریک را با مشکل جدی مواجه کرده است نماینده مردم میناب در مجلس با انتقاد از مشکل کمبود آب شرب در شهرستان سیریک، افزود: افزون بر این منطقه، مناطق دیگری از حوزه انتخابیه نیز با مشکل کمبود آب مواجه اند. https://cdn.icana.ir/d/019/202008101280651895.jpg قطع,آب,شرب,مردم,سیریک,را,با,مشکل,جدی,مواجه,کرده,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حسین رئیسی در نشست علنی امروز (سه شنبه 28 بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی ضمن تقدیر از نمایندگان به دلیل رأی مثبت به کلیات لایحه اصلاحی بودجه 1400 خطاب به وزیر صمت گفت: مردم امروز برای تامین سیمان و مصالح ساختمانی دچار مشکل هستند و امروز شاهد کمبود این اقلام ضروری در حوزه انتخابیه بنده هستیم.

نماینده مردم میناب و رودان و جاسک و سیریک و بشاگرد در مجلس یازدهم خطاب به وزیر نیرو درخصوص مشکل کمبود آب شرب در شهرستان سیریک تذکر داد و اضافه کرد: افزون بر این منطقه، مناطق دیگری از حوزه انتخابیه نیز با مشکل کمبود آب مواجهند.

وی خطاب به وزیر جهاد کشاورزی با انتقاد از تعیین قیمت نازل محصولات کشاورزی ادامه داد: کشاورزان میناب در تعیین قیمت گوجه و پیاز دچار مشکل جدی شده اند و ضرورت دارد برای این موضوع به جهت حل مسئله صادرات و صنایع تبدیلی چاره اندیشی شود.

رئیسی با بیان اینکه امروز مردم تحت فشار تورم افسارگسیخته هستند، گفت: به دلیل نبود نظارت، شاهدیم که اقلام ضروری مردم با قیمت های متفاوت عرضه می شود که این مسئله نیازمند نظارت جدی است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet