خبرگزاری خانه ملت

ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)
1399/11/28 12:06:51
سرویس صحن
یوسفی در تذکر شفاهی:

حاصل تصمیمات شبانه پرتقال و خیار 20 هزار تومانی است

نماینده مردم اهواز در مجلس گفت: بدون توجه به نمایندگان مردم و بزرگان استان ها در اتاق های دربسته و شبانه برای اداره کشور تصمیم گیری می شود که خروجی آن پرتقال و خیار ۲۰ هزار تومانی است.
حاصل تصمیمات شبانه پرتقال و خیار 20 هزار تومانی است نماینده مردم اهواز در مجلس گفت: بدون توجه به نمایندگان مردم و بزرگان استان ها در اتاق های دربسته و شبانه برای اداره کشور تصمیم گیری می شود که خروجی آن پرتقال و خیار 20 هزار تومانی است. https://cdn.icana.ir/d/019/202010104323015004.jpg حاصل,تصمیمات,شبانه,پرتقال,و,خیار,20,هزار,تومانی,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، مجتبی یوسفی در نشست علنی امروز (سه شنبه 28 بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی گفت: آقای جهانگیری در سفر خود به استان خوزستان اعلام کرد که برای ما دردآور است مردم از حداقل های زندگی برخوردار نباشند و از تبعیض و فقر رنج ببرند! برای برداشتن مشکلات مردم باید قدم های اساسی برداریم. با وجود سرمایه گذاری قابل توجه در حوزه نفت، پتروشیمی و فولاد، جفاست اگر جوان بیکار در منطقه وجود داشته باشد.

نماینده مردم اهواز، باوی، حمیدیه و کارون در مجلس یازدهم افزود: آقای جهانگیری و آقای روحانی؛ به شما خداقوت می گویم که بعد از 7سال یادتان آمده است استان های جنوبی که قرار بود با وجود وعده های شما، چرخ صنعت آنها و چرخ سانتریفیوژهای کشور بچرخد، مشکلات زیادی دارند.

یوسفی با اشاره به اینکه در استان های جنوبی با بارش 12 میلیمتر بارندگی، شهرها را آب می برد و زندگی مردم نابود می شود، ادامه داد: بدون توجه به نمایندگان مردم و بزرگان استان ها در اتاق های دربسته و شبانه برای اداره کشور تصمیم گیری می شود که خروجی آن پرتقال و خیار 20 هزار تومانی است.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی خطاب به رئیس جمهور گفت: وعده دادید مشکلات اقتصادی را 100 روزه حل می کنید! ، به جای آن در روزهای پایانی دولت، از مشکلات مردم کم کنید./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet