هدر موبایل
1399/11/28 12:08:58
سرویس صحن
محمدیاری در تذکری شفاهی:

نمایندگان در ارائه پیشنهادات بودجه، اعتبارات عمرانی مناطق محروم را مدنظر داشته باشند

نماینده مردم طوالش، رضوانشهر و ماسال در مجلس گفت: نمایندگان در ارائه پیشنهادات اصلاح بودجه، بحث عمرانی مناطق کم بهره و محروم را مدنظر داشته باشند.
نمایندگان در ارائه پیشنهادات بودجه، اعتبارات عمرانی مناطق محروم را مدنظر داشته باشند نماینده مردم طوالش، رضوانشهر و ماسال در مجلس گفت: نمایندگان در ارائه پیشنهادات اصلاح بودجه، بحث عمرانی مناطق کم بهره و محروم را مدنظر داشته باشند. https://cdn.icana.ir/d/019/202011102514790211.jpg نمایندگان,در,ارائه,پیشنهادات,بودجه،,اعتبارات,عمرانی,مناطق,محروم,را,مدنظر,داشته,باشند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حسن محمدیاری در نشست علنی امروز (سه شنبه 28 بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی درتذکری شفاهی گفت: با توجه به اینکه طرحی مطرح است جهت افزایش تعداد نمایندگان لذا با توجه به اینکه حوزه طوالش، رضوانشهر و ماسال وسعت بالایی دارد از وزیر کشور تقاضا می شود در تقسیمات کشوری این موضوع را لحاظ کرده تا این حوزه دو نماینده داشته باشد.

نماینده مردم طوالش، رضوانشهر و ماسال در مجلس در تذکری خطاب به وزیر ورزش و جوانان گفت: این منطقه از لحاظ زیرساخت ها به خصوص زیرساخت های ورزشی کم بهره و کم برخوردار است و متاسفانه اعتبارات تخصیص داده شده بسیار کم است چرا که اخیرا شاهد بودیم که توافقنامه ای تنظیم شده و قرار است به مرکز استان انتقال داده شود که این مسئله به طور قطع ظلمی نا بخشودنی است و ما مخالف این قضیه هستیم تا اعتبارات در منطقه هزینه شود.

وی ادامه داد: در بحث آبرسانی به شهرها و روستاهای استان گیلان به خصوص حوزه انتخابیه با رکود مواجه هستیم و اخیرا علی رغم تاکیداتی که بر افتتاح پروژه های معطل مانده داشته ایم لذا از وزارت نیرو انتظار می رود اهتمام ویژه ای در این خصوص داشته باشد. همچنین در خصوص سد ملی شفارود که در واقع شاه راه آبی غرب استان گیلان است لازم است اقداماتی صورت گیرد تا در تیرماه 1400 شاهد آبگیری و افتتاح این پروژه باشیم.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس یادآور شد: از همکاران نماینده تقاضا می شود در پیشنهادات ارائه شده در اصلاح بودجه به بحث عمرانی و آبادانی مناطق کم بهره و کم برخوردار توجه ویژه ای داشته باشند به لحاظ اینکه عدالت و انصاف اقتضا می کند که از منافع مردم در تمام حوزه ها دفاع کنیم./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet