شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1399/11/28 12:56:33
سرویس اقتصادی
زارع خبر داد؛

جلسات کمیسیون تلفیق بودجه از فردا صبح آغاز می‌شود

سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ مجلس گفت: هیئت رئیسه این کمیسیون امروز عصر برای بررسی لایحه اصلاحیه بودجه و تعیین خط مشی جلسه دارد و از فردا صبح جلسات خود را برای بررسی جزئیات بودجه سال آینده آغاز می‌کند.
جلسات کمیسیون تلفیق بودجه از فردا صبح آغاز می‌شود سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 1400 مجلس گفت: هیئت رئیسه این کمیسیون امروز عصر برای بررسی لایحه اصلاحیه بودجه و تعیین خط مشی جلسه دارد و از فردا صبح جلسات خود را برای بررسی جزئیات بودجه سال آینده آغاز می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/202101107576233122.jpg جلسات,کمیسیون,تلفیق,بودجه,از,فردا,صبح,آغاز,می‌شود Icana

رحیم زارع سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 1400 مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به تصویب کلیات لایحه اصلاحیه بودجه سال آینده گفت: هیئت رئیسه کمیسیون تلفیق امروز عصر برای بررسی لایحه اصلاحیه بودجه و تعیین خط مشی این کمیسیون برای چند روز آینده جلسه دارد.

وی ادامه داد: جلسات کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 1400 مجلس از فردا صبح برای بررسی جزئیات آغاز می‌شود و احتمالا به صورت سه شیفت این جلسات ادامه پیدا خواهد کرد تا هر چه سریعتر گزارش آن به صحن علنی ارائه شود زیرا از یکشنبه هفته آینده قرار است که جزئیات بودجه در صحن علنی بررسی شود.

زارع تاکید کرد: با توجه به زمان اندک باقی مانده تا پایان سال و روند بررسی بودجه و ارسال آن برای شورای نگهبان، امیدواریم تا قبل از پایان سال بتوانیم بودجه سال 1400 را تعیین تکلیف کنیم.

 سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 1400 مجلس اظهار کرد: احتمالا در بخش‌های از بودجه به دلیل نیاز به رایزنی، شورای نگهبان با حضور در جلسات کار بررسی و اعلام نظر نسبت به مصوبات را انجام دهد و اینگونه ضمن صرفه جویی در زمان به دولت برای اجرای بودجه کمک خواهد شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet