هدر اصلی
1399/11/28 17:31:24
سرویس اجتماعی
بابایی کارنامی خبر داد

ادامه بررسی طرح نقل و انتقال سوابق یا بازنشستگی بین صندوق‌های بازنشستگی

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس، از ادامه بررسی طرح نقل و انتقال سوابق یا بازنشستگی بین صندوق‌های بازنشستگی در نشست امروز این کمیسیون خبر داد.
ادامه بررسی طرح نقل و انتقال سوابق یا بازنشستگی بین صندوق‌های بازنشستگی سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس، از ادامه بررسی طرح نقل و انتقال سوابق یا بازنشستگی بین صندوق‌های بازنشستگی در نشست امروز این کمیسیون خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201905106359551754.jpg ادامه,بررسی,طرح,نقل,و,انتقال,سوابق,یا,بازنشستگی,بین,صندوق‌های,بازنشستگی Icana

علی بابایی کارنامی در گفت‌ و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در بیان دستورکار نشست  امروز (سه‌شنبه 28بهمن ماه) کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، گفت:  ادامه بررسی طرح نقل و انتقال سوابق یا بازنشستگی بین صندوق‌های بازنشستگی در دستورکار نشست امروز این کمیسیون قرار داشت و مواد 5 و 6 مورد بررسی قرار گرفته و به تصویب رسید.

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: مدیرعامل بانک سپه در راستای ادغام کل بانک‌های زیرمجموعه بانک‌های نظامی که بر اساس دستور رهبر معظم انقلاب اسلامی و مجموعه‌ای که با سران قوای سه گانه هماهنگ شده بود، در این نشست حضور پیدا کرد.

وی تصریح کرد:  برخی ابهامات در فرآیند ادغام این بانک‌ها وجود داشت اعم از تعیین تکلیف نیروهای شرکتی و قراردادی این بانک که از سیستم بانک‌های متفاوت به زیرمجموعه بانکی که صددرصد دولتی بوده، منتقل می‌شوند، بنابراین طبیعی است که در این مورد نگرانی برای کارگران و کارفرمایان ایجاد شود.

بابایی کارنامی افزود: در این نشست با نظر مساعد مدیرعامل بانک سپه قرار شد به گونه ای برنامه ریزی شود که  این نگرانی رفع شده و این نیروها نیز در فرآیندی ساماندهی شده و حقوق آنها نیز حفظ شود.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم، تاکید کرد: بررسی ارزش دارایی‌های این بانک از دیگر موضوعاتی است که محل نگرانی سهام دارانی بود که در بورس بنابر مصوبه‌ای که شورای عالی بورس داشته است و ساختاری که وزارت اقتصاد و دارایی تعیین کرده است، فعالیت دارند که مشخص شد کمیته ساماندهی این مهم را مدیریت کرده و هیچ جای نگرانی برای این سهام داران وجود ندارد و این بانک هم با رعایت صلاح صرفه آنها و کارکنان در مسیر ادغام قرار دارد که از اولویت‌های کشور است.

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به مهمانان حاضر در این نشست، یادآور شد: در این نشست مدیرعامل بانک سپه به همراه معاونانش، مسئولان سازمان تامین اجتماعی، صندوق فولاد، صندوق بازنشستگی، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان اداری و استخدامی کشوری حضور داشتند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet