هدر موبایل
1399/12/03 12:39:31
سرویس صحن
نماینده مردم اراک:

موانع پرداخت حقوق و معوقه کارکنان شرکت هپکو باید حل شود

نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در پایان سال باید هر چه سریعتر موانع پرداخت حقوق معوقه کارکنان شرکت هپکو اراک حل شود.
موانع پرداخت حقوق و معوقه کارکنان شرکت هپکو باید حل شود نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در پایان سال باید هر چه سریعتر موانع پرداخت حقوق معوقه کارکنان شرکت هپکو اراک حل شود. https://cdn.icana.ir/d/019/202012100904486977.jpg موانع,پرداخت,حقوق,و,معوقه,کارکنان,شرکت,هپکو,باید,حل,شود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، علی اکبر کریمی در نشست علنی امروز (یکشنبه 3 اسفند ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود اظهار داشت: از مرداد ماه امسال سهام شرکت هپکو به سازمان تأمین اجتماعی واگذار شد و موضوع تهاتر بدهی‌های این شرکت به عنوان اصلی‌ترین مانع ادامه فعالیت از همان زمان در دست پیگیری است اما متأسفانه هنوز به سامان نرسیده است.

نماینده مردم اراک و کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی افزود: انتظار داریم هر چه سریعتر این کار با پیگیری‌های هیأت دولت اجرایی شود تا حقوق عقب افتاده کارکنان شریف این دولت در آستانه آغاز سال جدید و در پایان سال 99 با حمایت سازمان تأمین اجتماعی پرداخت شود.  

وی در تذکری دیگری به وزیر صنعت با انتقاد از افزایش بی‌رویه قیمت میوه گفت: این روزها در آستانه عید شاهد افزایش بی‌رویه قیمت میوه و گوشت و مرغ هستیم که بدون هیچ دلیل منطقی روزانه در بازار افزایش پیدا می‌کند و در شرایطی که متغیرهای اقتصادی تغییر آنچنانی ندارد نباید ما هر روز شاهد گرانی این کالاها باشیم و این نشان‌دهنده ضعف نظارت است.

کریمی همچنین در پایان خواستار حل مشکل مطالبات کارکنان دانشگاه‌های دولتی شد و تصریح کرد: با توجه به انتظارات کارکنان و همچنین اعضای هیأت علمی این دانشگاه‌ها امیدواریم وزیر علوم به این موضوع رسیدگی کند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet