هدر موبایل
1399/12/04 11:11:00
سرویس اجتماعی
موحد با اشاره به سفر رئیس دستگاه قضا به استان کهگیلویه و بویراحمد:

مردم به دنبال دیدن آثار سند تحول قضایی در قوه قضائیه هستند

نایب رئیس کمیسیون قضایی مجلس با بیان اینکه ابلاغ سند تحول قضایی توسط رئیس قوه قضائیه بارقه امیدی را در دل مردم ایجاد کرد، گفت: مردم به دنبال این هستند آثار این سند را در عملکرد قوه قضائیه ببینند و انتظار داریم در کوتاه ترین زمان ممکن تحقق یابد.
مردم به دنبال دیدن آثار سند تحول قضایی در قوه قضائیه هستند نایب رئیس کمیسیون قضایی مجلس با بیان اینکه ابلاغ سند تحول قضایی توسط رئیس قوه قضائیه بارقه امیدی را در دل مردم ایجاد کرد، گفت: مردم به دنبال این هستند آثار این سند را در عملکرد قوه قضائیه ببینند و انتظار داریم در کوتاه ترین زمان ممکن تحقق یابد. https://cdn.icana.ir/d/019/202010108072615523.jpg مردم,به,دنبال,دیدن,آثار,سند,تحول,قضایی,در,قوه,قضائیه,هستند Icana

سیدمحمد موحد در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به سفر آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی رئیس قوه قضائیه به استان کهگیلویه و بویراحمد، گفت: این سفر با هدف گفت و گو با مردم و بررسی مشکلات قضایی و حقوقی استان صورت گرفت؛ ایشان در نشست هایی که با مسئولان اداری، قضایی، نخبگان، علما، نمایندگان ولی فقیه و مردم استان داشتند در جریان مشکلات قرار گرفتند و به طور قطع به دنبال حل آنها خواهند بود و باید منتظر جمع‌بندی سفر و خروجی آن باشیم.

نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس افزود: مسئولان و روسای سه قوه باید دیدار با مردم را مورد توجه قرار دهند و مشکلات آنها را از نزدیک و بدون واسطه مشاهده و لمس کنند تا بتوانند بودجه لازم را به خوبی اختصاص و از عهده رفع آنها برآیند.

وی با یادآوری اینکه دیدار بدون واسطه با مردم امیدواری بیشتر آنها را به دنبال دارد، گفت: از زمان فعالیت آیت‌الله رئیسی در قوه قضائیه سلسله سفرهای استانی برای شنیدن بدون واسطه حرف مردم و بررسی میدانی مشکلات حوزه قضایی شروع شده است.

نماینده مردم کهگیلویه، بهمئی و چرام با بیان اینکه امیدواریم سفر آیت‌الله رئیسی به استان منشا خیر و برکت باشد و شاهد پیگیری جدی و رفع مشکلات حوزه قضایی باشیم، افزود: اعلام و ابلاغ سند تحول قضایی توسط رئیس قوه‌قضائیه بارقه امیدی را در دل مردم ایجاد کرد و مردم به دنبال این هستند آثار این سند را در عملکرد قوه قضائیه ببینند؛ انتظار داریم این سند در کوتاه‌ترین زمان ممکن عملیاتی شده و تحقق یابد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet