خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/12/04 10:30:04
سرویس اقتصادی
ساداتی‌نژاد در تشریح نشست کمیسیون کشاورزی:

میزان ذخیره‌سازی و نحوه تامین میوه بازار شب عید بررسی شد

رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: با حضور مسئولان ذی‌ربط نشستی در خصوص نحوه توزیع و ذخیره سازی میوه در ایام نوروز برگزار و توصیه‌های نمایندگان ارائه شد.
میزان ذخیره‌سازی و نحوه تامین میوه بازار شب عید بررسی شد رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: با حضور مسئولان ذی‌ربط نشستی در خصوص نحوه توزیع و ذخیره سازی میوه در ایام نوروز برگزار و توصیه‌های نمایندگان ارائه شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202006101949285903.jpg میزان,ذخیره‌سازی,و,نحوه,تامین,میوه,بازار,شب,عید,بررسی,شد Icana

سیدجواد ساداتی نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست امروز( دوشنبه 4 اسفندماه) کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی در خصوص نحوه ذخیره‌سازی و تامین میوه ایام نوروز، گفت: در نشست کیسیون کشاورزی مدیرعامل سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، مسئولان ستاد تنظیم بازار و معاون وزارت جهاد کشاورزی حضور داشتند و گزارشی از تصمیمات اتخاذ شده و میزان ذخیره‌سازی میوه سیب و پرتقال ارائه کردند.

نماینده مردم کاشان، آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: نمایندگان توصیه‌های لازم در خصوص تنظیم بازار و تقویت ذخیره‌سازی محصولات با توجه به مصادف شدن ماه مبارک رمضان با فروردین‌ماه ارائه کردند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ، گفت: نشست امروز باتوجه با توجه به دغدغه اعضای کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست در زمینه افزایش قیمت میوه در شب عید برگزار شد تا از این موضوع توسط مسئولان  ذی‌ربط جلوگیری شود./

پایان پیام

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet