هدر موبایل
1399/12/04 12:36:42
سرویس اجتماعی
روشنفکر خبرداد:

کمیسیون‌های عمران و شوراهای مجلس برای بررسی وضعیت زلزله‌زدگان به شهرستان دنا سفر می‌کنند

نماینده مردم بویراحمد و دنا با بیان اینکه اعضای کمیسیون‌های عمران و شوراهای مجلس برای بررسی وضعیت زلزله‌زدگان به شهرستان دنا سفر می‌کنند، گفت: پیگیر جذب کمک‌های مالی از طرف بانک‌ها، هلدینگ‌های اقتصادی و شرکت‌ها برای زلزله‌زدگان هستیم.
کمیسیون‌های عمران و شوراهای مجلس برای بررسی وضعیت زلزله‌زدگان به شهرستان دنا سفر می‌کنند نماینده مردم بویراحمد و دنا با بیان اینکه اعضای کمیسیون‌های عمران و شوراهای مجلس برای بررسی وضعیت زلزله‌زدگان به شهرستان دنا سفر می‌کنند، گفت: پیگیر جذب کمک‌های مالی از طرف بانک‌ها، هلدینگ‌های اقتصادی و شرکت‌ها برای زلزله‌زدگان هستیم. https://cdn.icana.ir/d/019/202102101282304727.jpg کمیسیون‌های,عمران,و,شوراهای,مجلس,برای,بررسی,وضعیت,زلزله‌زدگان,به,شهرستان,دنا,سفر,می‌کنند Icana

مهدی روشنفکر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت از حضور اعضای دو کمیسیون عمران و شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی در روزهای آینده با هدف بررسی وضعیت زلزله‌زدگان و خسارت وارده به شهرستان دنا خبر داد.

وی با تاکید بر اینکه وضعیت زلزله‌زدگان رضایت‌بخش نیست و به سختی‌گذران زندگی می‌کنند، افزود: آیا مسئولان و متولیان امر تحمل دارند اعضای خانواده‌شان تنها برای یک ساعت در سرمای سوزان دنا زیر سقف آسمان باشند.

امکان اسکان مردم در چادر با وجود سرمای سوزان جوابگو نیست

روشنفکر از ابراز نگرانی مردم زلزله‌زده شهرستان دنا نسبت به ارائه خدمات خبر داد و گفت: امکان اسکان مردم در چادر با وجود سرمای سوزان جوابگو نیست و باید تدابیر دیگری اتخاذ شود.

نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی یادآور شد: با توجه به تخریب 60 تا 100 درصدی منازل شهر سی‌سخت و روستاهای اطراف و نیز وجود قابلیت‌های فراوان این شهر در حوزه  گردشگری شایسته بوده که وزارت راه و شهرسازی و بنیاد مسکن با توجه به قابلیت‌های طبیعی و فرهنگی شهر سی‌سخت در جذب گردشگر، نسبت به بازسازی و بازآفرینی شهر  و روستاهای شهرستان دنا برای ارتقاء شاخص‌های گردشگری شهری اهتمام کنند.

روشنفکر از اعلام آمادگی خود برای همکاری و پیگیری مشکلات زلزله‌زدگان خبر داد و گفت: باتوجه به تلاش‌ها و دغدغه هنرمندان و قشر اهل قلم از حسن غفاری و همت هاشمی دو هنرمند خوب هم استانی خواسته شده تا با همکاری دیگر هنرمندان، کمیته‌ای را با هدف رصد و بررسی مشکلات مناطق زلزله زده تشکیل داده و بعد برای پیگیری در اختیار دفتر مرکزی نماینده بویراحمد، دنا و مارگون قرار دهند.

وی با اشاره به اینکه پیگیر جذب کمک‌های مالی از طرف بانک‌ها، هلدینگ‌های اقتصادی و شرکت‌ها برای زلزله‌زدگان هستیم، تاکید کرد: امیدوارم متولیان امر به گونه‌ای برنامه ریزی کنند که محل جمع‌آوری کمک‌ها و هزینه کردها با هدف کارایی و اثربخشی بیشتر مدیریت بحران مشخص باشد و از بخشی نگری و هم پوشانی فعالیت‌ها خودداری شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet