شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1399/12/04 12:05:59
سرویس صحن
زره تن:

شتابزدگی در موضع گیری، شأن قوه مقننه را حفظ نمی کند/مسئولان هر چه سریع تر گزارش دهند

عضو هیات رئیسه کمیسیون برنامه و بودجه گفت: اگر دلایل برنامه های دولت تناقض با قانون داشت، بر نمایندگان تکلف است که ورود قاطع داشته باشند.
شتابزدگی در موضع گیری، شأن قوه مقننه را حفظ نمی کند/مسئولان هر چه سریع تر گزارش دهند عضو هیات رئیسه کمیسیون برنامه و بودجه گفت: اگر دلایل برنامه های دولت تناقض با قانون داشت، بر نمایندگان تکلف است که ورود قاطع داشته باشند. https://cdn.icana.ir/d/019/202011106652201953.jpg شتابزدگی,در,موضع,گیری،,شأن,قوه,مقننه,را,حفظ,نمی,کند/مسئولان,هر,چه,سریع,تر,گزارش,دهند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، آرش زره تن لهونی در نشست علنی امروز (دوشنبه 4 اسفندماه) مجلس شورای اسلامی در واکنش به موافقت نامه آژانس بین المللی انرژی اتمی و سازمان انرژی هسته ای کشور گفت: بی تردید شتاب زدگی در اعلام موضع مجلس درخصوص بیانیه مشترک آژانس و سازمان انرژی اتمی، شأن قوه مقننه را حفظ نمی کند.

عضو هیات رئیسه کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس یازدهم ادامه داد: همانطور که سال ها نظام با اقتدار در جهت حفظ جایگاه بین المللی کشور راهبری کرده، هم اکنون نیز باید با استماع نظرات دبیر شورای عالی امنیت ملی و مسئولان مرتبط با این موضوع براساس اطلاع و اشراف حداکثری اعلام موضع کرد.

وی بیان کرد: اگر حاکمیت در راستای رفع همه تحریم ها در حال برنامه ریزی و مدیریت عرصه بین المللی است، قطعاً لازم است مسئولان گزارش های دقیق خود را به سمع و نظر نمایندگان برسانند تا مواضع کشور هر چه بیشتر، مقتدرانه و همدلانه باشد.

نماینده مردم اورامانات در مجلس یازدهم گفت: اگر دلایل و برنامه ها تناقض با قانون داشت، بر نمایندگان تکلیف است که ورود قاطع داشته باشند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet