هدر اصلی
1399/12/04 12:49:56
سرویس استان ها
رضایی:

صنایع پایین دستی پتروشیمی در کنگاور ایجاد می شود

نماینده مردم کنگاور، صحنه و هرسین در مجلس، گفت: پس از ملاقات و مذاکره دو ساعته با وزیر نفت و مشاور وی با احداث کارخانه صنایع پایین دستی پتروشیمی در شهرستان کنگاور موافقت شد.
صنایع پایین دستی پتروشیمی در کنگاور ایجاد می شود نماینده مردم کنگاور، صحنه و هرسین در مجلس، گفت: پس از ملاقات و مذاکره دو ساعته با وزیر نفت و مشاور وی با احداث کارخانه صنایع پایین دستی پتروشیمی در شهرستان کنگاور موافقت شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202006102181797338.jpg صنایع,پایین,دستی,پتروشیمی,در,کنگاور,ایجاد,می,شود Icana

علی رضایی نماینده مردم کنگاور، صحنه و هرسین در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص پیگیری اجرای طرح‌ها و پروژه‌ها در حوزه انتخابیه خود، گفت: خوشبختانه پس از پیگیری‌های انجام شده با سرمایه گذاری برای راه اندازی کارخانه قند کله بیستون که اشتغالزایی دویست نفر را به همراه دارد موافقت شده است.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: خوشبختانه موافقت مدیرعامل یکی از بانک های بزرگ کشور به منظور سرمایه‌گذاری برای تکمیل و توسعه کارخانه فولاد شهدای کرمانشاه واقع در شهرستان صحنه که مربوط به بخش خصوصی است کسب شد.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه تکمیل و توسعه کارخانه فولاد شهدای کرمانشاه برای 500 نفر از مردم منطقه اشتغال به همراه دارد، افزود: بسیاری از جوانان منطقه علی‌رغم دارا بودن تحصیلات و تخصص متاسفانه از بیکاری رنج می‌برند.

نماینده مردم کنگاور، صحنه و هرسین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه پس از ملاقات و مذاکره دو ساعته با وزیر نفت و مشاور وی با احداث صنایع پایین دستی پتروشیمی در شهرستان کنگاور موافقت شد، گفت: بعنوان نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی پیگیری مطالبات مردم و اجرای پروژه‌‌ها عمرانی و زیربنایی را وظیفه خود می‌دانم./

پایان پیام

 

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet