هدر موبایل
1399/12/10 10:06:45
سرویس بین الملل
امیرعبداللهیان در دیدار رئیس دانشکده حقوق دانشگاه دمشق:

بیداری نسل جوان عامل مهمی در تداوم استقلال سوریه است

دستیار ویژه رئیس مجلس در دیدار با رئیس دانشکده حقوق دانشگاه دمشق، گفت: بیدارى نسل جوان و دانشجویان سورى عامل مهمى در تداوم استقلال و سربلندى سوریه و ناکامى بدخواهان است.
بیداری نسل جوان عامل مهمی در تداوم استقلال سوریه است دستیار ویژه رئیس مجلس در دیدار با رئیس دانشکده حقوق دانشگاه دمشق، گفت: بیدارى نسل جوان و دانشجویان سورى عامل مهمى در تداوم استقلال و سربلندى سوریه و ناکامى بدخواهان است. https://cdn.icana.ir/d/019/202102109038768866.jpg بیداری,نسل,جوان,عامل,مهمی,در,تداوم,استقلال,سوریه,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت ،هیثم الطاس رئیس دانشکده حقوق دانشگاه دمشق، با حسین امیرعبداللهیان دستیار ویژه رئیس مجلس دیدار و گفتگو کرد.  دو طرف در این دیدار بر لزوم توسعه همکارى های فیمابین  در حوزه هاى علمى، آموزشى و تحقیقاتى و همچنین تبادل استاد و دانشجو بین دانشگاه‌هاى دو کشور تاکید کردند.

امیرعبداللهیان در این دیدار افزود: بیدارى نسل جوان و دانشجویان سورى و شناخت فتنه هاى دشمنان، عامل مهمى در تداوم استقلال و سربلندى سوریه و ناکامى بدخواهان است.

رئیس دانشکده حقوق دانشگاه دمشق نیز در این دیدار گفت: دانشجویان سورى این روزهاى سخت کشورشان و مسببان آن و همچنین کسانى که به آنها کمک کرده اند را فراموش نخواهند کرد.

الطاس در ادامه خواستار حمایت کمیسیون آموزش عالی مجلس شورای اسلامی از همکاری های دانشگاهی دو کشور شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet