شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1399/12/04 12:11:43
سرویس صحن
متفکر آزاد در صحن علنی مجلس:

امروز اقتدار مجلس را با دفاع از مصوبه اقدام راهبردی نشان می دهیم

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی بیان کرد: برای دفاع از قانون و مردم سالاری دینی، امروز اقتدار مجلس را با دفاع از مصوبه اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها و صیانت از منافع ملت ایران نشان خواهیم داد.
امروز اقتدار مجلس را با دفاع از مصوبه اقدام راهبردی نشان می دهیم عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی بیان کرد: برای دفاع از قانون و مردم سالاری دینی، امروز اقتدار مجلس را با دفاع از مصوبه اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها و صیانت از منافع ملت ایران نشان خواهیم داد. https://cdn.icana.ir/d/019/202006101222547917.jpg امروز,اقتدار,مجلس,را,با,دفاع,از,مصوبه,اقدام,راهبردی,نشان,می,دهیم Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، روح الله متفکر آزاد در نشست علنی امروز (دوشنبه 4 اسفندماه) مجلس شورای اسلامی در واکنش به موافقت نامه آژانس بین المللی انرژی اتمی و سازمان انرژی هسته ای کشور طی تذکری گفت: عملکرد دولت، منافع کشور و ملت را تامین نمی کند و متاسفانه گرفتارهای زیادی امروز داریم و پیوند دادن آن با انتخابات آمریکا و امیدهایی که به این اتفاق بسته ایم، شاهد اتفاقات ناگواری بودیم که بی اعتمادی را در جامعه ایجاد کرد.

نماینده مردم تبریز و آذرشهر و اسکو در مجلس یازدهم تاکید کرد: تذکر من ناظر بر ماده 22 آیین نامه داخلی مجلس است؛ نقطه ثقل ما رعایت قانون است، اگر قانونی که مجلس تصویب کرده است به این راحتی دور زده شود، دیگر سنگ روی سنگ بند نمی شود. مقام معظم رهبری با اطمینان و اعتماد از این قانون حمایت فرمودند و امیدها در دل مردم برای بازپس گیری حقوق ملت روشن شد و اکنون هر پالسی که به بیگانگان داده شود که این قانون قابل دور زدن است، خیانت آشکار است.

وی افزود: من از همکارانم در مجلس خواهش می کنم به صورت منطقی، حقوقی و قانونی از حق مجلس و رأی خودن حمایت کنند و اگر دولت به ما نشان دهد که نمی خواهد به قانون عمل کند، ما دولت را پاسخگو می کنیم و یکی از مراحل آن استفاده از حق قانونی ماده 234 است و دولت و هر عاملی را که از اجرای قانون استنکاف کند، به قوه قضائیه معرفی می کنیم و من از شما می خواهم که به این موضوع یک رأی محکم و قاطع بدهید تا همه بدانند دور زدن قانون در کشوری که افتخار این را دارد که بلافاصله بعد از انقلاب، قانون اساسی را تدوین و تصویب کرده است، امکانپذیر نیست.

متفکر آزاد در پایان با بیان اینکه متاسفانه عملکرد دولت در این سال ها بیشتر مصرف داخلی داشته است و خروجی آن منافع ملت را تامین نکرده است، تصریح کرد: برای دفاع از قانون و مردم سالاری دینی، امروز اقتدار مجلس را با دفاع از مصوبه اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها و صیانت از منافع ملت ایران نشان خواهیم داد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet