شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1399/12/04 12:18:13
سرویس صحن
موسوی لارگانی طی تذکری در صحن؛

بیانیه آژانس اتمی تنها یک وقت کشی است/قانون اقدام راهبردی یکی از افتخارات مجلس یازدهم است

عضو هیات رئیسه مجلس گفت: یکی از مهم ترین افتخارات مجلس یازدهم تصویب قانون اقدام راهبردی برای رفع تحریم ها است که حقیقتا با اتحاد و انسجام نمایندگان این قانون تصویب شد و ما نباید اجازه دهیم که این قانون نقض و باطل شود.
بیانیه آژانس اتمی تنها یک وقت کشی است/قانون اقدام راهبردی یکی از افتخارات مجلس یازدهم است عضو هیات رئیسه مجلس گفت: یکی از مهم ترین افتخارات مجلس یازدهم تصویب قانون اقدام راهبردی برای رفع تحریم ها است که حقیقتا با اتحاد و انسجام نمایندگان این قانون تصویب شد و ما نباید اجازه دهیم که این قانون نقض و باطل شود. https://cdn.icana.ir/d/019/202007103491112084.jpg بیانیه,آژانس,اتمی,تنها,یک,وقت,کشی,است/قانون,اقدام,راهبردی,یکی,از,افتخارات,مجلس,یازدهم,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سید ناصر موسوی لارگانی در نشست علنی امروز (دوشنبه، 4 اسفندماه) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی بیانیه مشترک آژانس بین المللی انرژی اتمی و سازمان انرژی اتمی کشور، با استناد به ماده 22 آئین نامه داخلی مجلس و اصل 10 قانون اساسی طی تذکر و اخطاری، گفت: از موضع گیری مجلس انقلابی بسیار سپاسگزارم، حقیقتا انقلابی بودن را ثابت کردید.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: یکی از مهم ترین افتخارات مجلس یازدهم تصویب قانون اقدام راهبردی برای رفع تحریم ها است که حقیقتا با اتحاد و انسجام نمایندگان این قانون تصویب شد و ما نباید اجازه دهیم که این قانون نقض و باطل شود.

وی تصریح کرد: براساس فرمایشات امام راحل و مقام معظم رهبری قانون فصل الخطاب است مگر اینکه قانون توسط خود مجلس و با مصوبه جدیدی نسخ شود یعنی غیر از مجلس کسی حق ورود به این موضوع را ندارد بنابراین حرمت امامزاده را متولی نگاه می دارد.

موسوی لارگانی تاکید کرد: اگر رئیس جمهور همان زمانی که رئیس جمهور آمریکا از برجام خارج شد به جای اعلام در پشت تریبون درباره اینکه حال یک مزاحم از برجام خارج شده، بلافاصله غنی سازی اورانیوم 20 درصد را آغاز می کرد، اکنون شاهد گستاخی از طرف دشمن نبودیم.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: اگر اروپایی ها و آمریکایی ها بعد از گذشت 3 ماه از تصویب اقدام قانون راهبردی به این قانون توجه می کردند اکنون شاهد این بیانیه نبودیم.

عضو هیات رئیسه مجلس با استناد به اصل 110 قانون اساسی درباره اختیارات مقام معظم رهبری، درباره تعیین سیاست های کلی نظام طی اخطاری گفت: این روزها بارها رهبری فرمودند اکنون وقت عمل است و زمان وعده و وعیدهای داده شده از سوی دولتمردان داخلی و خارجی پایان یافته و باید عمل کنند اما در بیانیه مشترک سازمان انرژی اتمی چه عملی به جز وادادگی را می توان شاهد بود.

وی تاکید کرد: این بیانیه تنها یک وقت کشی و اجازه به دشمن برای تصمیم گیری علیه خودمان است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet