انتخابات ریاست جمهوری
1399/12/04 14:53:31
سرویس صحن
گودرزی در تذکری

قوه قضائیه، قاضی پرونده تخلف دولت در موضوع اجرای قانون لغو تحریم ها را تعیین کند

نایب رئیس کمیسیون اجتماعی خواستار تعیین قاضی برای رسیدگی به پرونده تخلف دولت در موضوع اجرای قانون راهبردی برای لغو تحریم ها و برخورد با متخلفان شد.
قوه قضائیه، قاضی پرونده تخلف دولت در موضوع اجرای قانون لغو تحریم ها را تعیین کند نایب رئیس کمیسیون اجتماعی خواستار تعیین قاضی برای رسیدگی به پرونده تخلف دولت در موضوع اجرای قانون راهبردی برای لغو تحریم ها و برخورد با متخلفان شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202101100629005966.jpg قوه,قضائیه،,قاضی,پرونده,تخلف,دولت,در,موضوع,اجرای,قانون,لغو,تحریم,ها,را,تعیین,کند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، عباس گودرزی در نشست علنی نوبت عصر امروز (دوشنبه، 4 اسفندماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری خطاب به رئیس جمهور، گفت: شما که خود را حقوق دان می دانید، باید بدانید در هیچ قانونی اجازه قانونگذاری به شما داده نشده و مجلس با حرکت انقلابی خود نشان داد این بار قضیه متفاوت است.

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی برهمین اساس یادآور شد: پیش از این چراغ سبزهایی به دشمن نشان داده شده بود که سیلوهای ما خالی بوده و 3 روز ذخیره دارد؛ آن ها به جای متهم کردن تیم مذاکره کننده که اهل خلف وعده بود نیروهای پیشین خودمان را محکوم کردند و اتفاق امروز نیز حاصل همان تفکر است که مجلس انقلابی اجازه چنین چیزی را نمی دهد.

نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در پایان از ریاست قوه قضائیه درخواست کرد هرچه سریع تر قاضی برای رسیدگی به این موضوع تعیین شده و در اسرع وقت با متخلفان برخورد شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet