هدر موبایل
1399/12/05 14:36:35
سرویس سیاسی
کاظمی:

صلاحیت‌ کاندیداهای انتخابات شوراها براساس مرّ قانون بررسی می‌شود

رئیس هئیت نظارت بر انتخابات شوراها گفت: برای احرازصلاحیت کاندیداها قوم گرایی، حزب بازی و امثالهم جایگاهی ندارد و اعضای هیئت‌های نظارت به اینگونه مسائل توجهی نخواهند کرد.
صلاحیت‌ کاندیداهای انتخابات شوراها براساس مرّ قانون بررسی می‌شود رئیس هئیت نظارت بر انتخابات شوراها گفت: برای احرازصلاحیت کاندیداها قوم گرایی، حزب بازی و امثالهم جایگاهی ندارد و اعضای هیئت‌های نظارت به اینگونه مسائل توجهی نخواهند کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202006106226176230.jpg صلاحیت‌,کاندیداهای,انتخابات,شوراها,براساس,مرّ,قانون,بررسی,می‌شود Icana

سید حمیدرضا کاظمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به آخرین وضعیت تشکیل هئیت‌های نظارت بر انتخابات شوراها اشاره کرد و گفت: همه هئیت‌های نظارت استانی انتخابات شوراها انتخاب شدند و حدود 20 استان هم هئیت‌های نظارت شهرستانی خود را تشکیل داده‌اند که در روزهای آتی نیز مابقی آنها شکل خواهند گرفت.

نماینده مردم پلدختر در مجلس افزود: برای بررسی صلاحیت‌ کاندیداهای انتخابات شوراها به مر قانون عمل خواهیم کرد و همه اعضای هئیت نظارت نیز به دنبال اجرای دقیق قانون برای احراز صلاحیت‌ها هستند.

وی تاکید کرد: باید به نحوی عمل کنیم که از ورود افراد ناسالم به شوراها ممانعت شود و هم اینکه حقوق کاندیداها تضییع نشود.

این نماینده مردم در مجلس تصریح کرد: برای بررسی صلاحیت کاندیداها قوم گرایی، حزب بازی و امثالهم جایگاهی ندارد و اعضای هیئت‌های نظارت به اینگونه مسائل توجهی نخواهند کرد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet