هدر موبایل
1399/12/04 16:56:51
سرویس سیاسی
رحیمی جهان آبادی:

یکی از 6 مخالف مصوبه امروز مجلس بودم/ برگزاری جلسه با دولت برای بررسی استنکاف از اجرای قانون لغو تحریم‌ها ضروری بود

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: مخالف مصوبه امروز مجلس بودم زیرا به نظر می‌رسد که برای بررسی تخلف دولت، نیازمند جلسه با سازمان انرژی اتمی، شورایعالی امنیت ملی و رییس جمهور هستیم.
یکی از 6 مخالف مصوبه امروز مجلس بودم/ برگزاری جلسه با دولت برای بررسی استنکاف از اجرای قانون لغو تحریم‌ها ضروری بود عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: مخالف مصوبه امروز مجلس بودم زیرا به نظر می‌رسد که برای بررسی تخلف دولت، نیازمند جلسه با سازمان انرژی اتمی، شورایعالی امنیت ملی و رییس جمهور هستیم. https://cdn.icana.ir/d/019/201901109546815389.jpg یکی,از,6,مخالف,مصوبه,امروز,مجلس,بودم/,برگزاری,جلسه,با,دولت,برای,بررسی,استنکاف,از,اجرای,قانون,لغو,تحریم‌ها,ضروری,بود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، نمایندگان مجلس شورای اسلامی طبق ماده ۲۳۴ آیین نامه داخلی پارلمان با ۲۲۱ رای موافق، ۶ مخالف و ۷ ممتنع با استنکاف دولت از اجرای قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها و صیانت از منافع ملت ایران به قوه قضائیه موافقت کردند.

جلیل رحیمی جهان آبادی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در راستای شفافیت آراء، اعلام کرد: من یکی از شش نفر مخالف مصوبه امروز مجلس بودم چون یک نماینده باید حجت شرعی و عقلی و قانونی برای رای خود داشته باشد، به نظرم برای رسیدن به تخلف دولت و نقض قانون، نیازمند جلسه با سازمان انرژی اتمی و شورای عالی امنیت ملی و رییس جمهوریم تابدانیم دقیقا چه تصمیمی و چرا گرفته شده و بعد با دانستن جزییات تصمیم و بررسی محتوای بیانیه مشترک آژانس و سازمان انرژی اتمی، نتیجه‌گیری کنیم.

نماینده تربت جام ، تایباد ، باخرز و صالح آباد در مجلس شورای اسلامی افزود: به همین دلیل ضمن احترام به سایر همکاران نماینده، امروز رأی مخالف دادم و معتقدم در این شرایط، کشوربه همگرایی بیشتر بین‌قوا نیاز دارد ./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet