هدر موبایل
1399/12/04 19:51:40
سرویس سیاسی
مقتدایی با اشاره به فرمایشات رهبر انقلاب:

توصیف خوب رهبر انقلاب از قانون لغو تحریم ها یعنی دولت باید در تعامل با مجلس تجدید نظر کند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: نمایندگان گوش به فرمان رهبری هستند و آماده تعامل و همکاری با دولت خواهیم بود؛ زیرا دولت جزیی از کشور بوده و کمک می‌کنیم تا سلطه طلبان زورگویی نکند.
توصیف خوب رهبر انقلاب از قانون لغو تحریم ها یعنی دولت باید در تعامل با مجلس تجدید نظر کند عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: نمایندگان گوش به فرمان رهبری هستند و آماده تعامل و همکاری با دولت خواهیم بود؛ زیرا دولت جزیی از کشور بوده و کمک می‌کنیم تا سلطه طلبان زورگویی نکند. https://cdn.icana.ir/d/019/202102109015622338.jpg توصیف,خوب,رهبر,انقلاب,از,قانون,لغو,تحریم,ها,یعنی,دولت,باید,در,تعامل,با,مجلس,تجدید,نظر,کند Icana

عباس مقتدایی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به فرمایشات رهبر انقلاب، گفت: مجلس خیرخواه همه بخش‌های کشور بوده و برای دولت نیز خیرخواهانه و دلسوزانه تلاش می‌کنیم اگر در عرصه‌های مختلف به دولت کمک می‌کنیم، دولت نیز باید درک عمیق و قوی از این دلسوزها و دغدغه‌های مجلس داشته باشد.

نماینده مردم اصفهان در مجلس افزود: وقتی که ما قانونی را تصویب کرده‌ایم که دولت صراحتا اعلام کرد با آن مخالف است، اما مجلس آن را با بالاترین رای تصویب نموده و سپس مقام معظم رهبری در 2 سخنرانی خود به صراحت آن را قانون خوب قلمداد کردند نشان می‌دهد که دولت در نحوه تعامل با مجلس باید تجدید نظر کند، اینک باید یکصدا از کشور در عرصه سیاست خارجی برای حراست و صیانت از منافع ملی به گوش برسد.

وی اظهار کرد: نگاه روبه جلو برای دستیابی به بالاترین حد از پیشرفت در کشور غربی‌ها بدعهدی کردند و ما نباید آینده کشور را به پیمان شکنان گره بزنیم، ما به دولت کمک می‌کنیم تا به موفقیت بالاتری دست یابد و دست دولت برای اقدام در آینده پر باشد چرا که در 5 گام قبلی که برداشته بود عایدی برای کشور نداشت.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار کرد: قانون اقدام راهبردی رفع تحریم‌ها چنین قانونی است که مجلس با غیرت و تعصبی خاص به آن نگاه می‌کند و هرگونه خدشه به آن را خدشه دار شدن ارکان ایران می‌داند؛ بنابراین مجلس در بالاترین سطح آماده فداکاری و همکاری با دولت است و اکنون سینه سپر کرده‌ایم تا از دولت حمایت کنیم؛ لذا دولت ایران باید در قواره ملت ایران در سطح بین المللی بدرخشد آنچه که اکنون به دولت داده‌ایم و آنچه که در قانون تصویب کرده‌ایم برای آن بوده تا جایگاه دولت ارتقا پیدا کند و از این فرصت استفاده کنند.

مقتدایی عنوان کرد: نمایندگان گوش به فرمان رهبری هستند و آماده تعامل و همکاری با دولت خواهیم بود؛ زیرا دولت جزیی از کشور بوده و کمک می‌کنیم تا سلطه طلبان زورگویی نکند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet