هدر موبایل
1388/08/25 16:45:00
سرویس کمیسیون ها
نصیرپور تاکید کرد

ایجاد امنیت روانی و غذایی وظیفه وزیر رفاه است

**عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، مهمترین اقدام وزیر جدید وزارت رفاه و تامین اجتماعی را تامین معاش، ایجاد امنیت روانی و غذایی ذکر کرد.

مجید نصیرپور در گفتگو با خبرگزاری خانه ملت اظهار داشت: وزارت رفاه و تامین اجتماعی به دلیل اینکه یک وزارت کاملا حاکمیتی است در نتیجه تکالیفی که به عهده آنست فراتر از وزارتخانه‌ای است که وظایف اجرایی را انجام دهد.

وی خاطرنشان کرد: وزارت رفاه و تامین اجتماعی اصلی ترین وزارتخانه‌ای است که در وهله اول وظیفه ایجاد هماهنگی بین دستگاه‌های دولتی و حاکمیتی را به عهده دارد.

نماینده مردم سراب در مجلس شورای اسلامی در خصوص نحوه فعالیت بهتر وزارت رفاه و تامین اجتماعی گفت: ‌وزارت رفاه و تامین اجتماعی باید عملکرد خود را بر تحقق قانون برنامه پنجم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی و قانون اساسی بنا نهد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی یادآور شد: وزارت رفاه و تامین اجتماعی باید تامین معاش مردم در حدقابل قبول که با سلامت زبانی، امنیت روانی، غذایی کمک برای ایجاد اشتغال پایدار را به عنوان اولویت‌های مهم کاری خود قرار دهد.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی تعیین خط فقر، تامین مایحتاج افراد ضعیف‌ جامعه را از دیگر برنامه‌های مهم وزارت رفاه و تامین اجتماعی ذکر کرد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی توسعه بیمه‌های اجتماعی، درمانی و داشتن برنامه حمایتی بیمه‌ای برای آحاد جامعه را از دیگر اولویت‌های وزارت رفاه و تامین اجتماعی ذکر کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet