هدر موبایل
1399/12/04 20:32:18
سرویس سیاسی
جوکار:

مجلس و دولت در اجرای قانون لغو تحریم‌ها هم صدا خواهند بود

رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس، گفت: مجلس و دولت در اجرای قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها هم‌صدا خواهند بود و انتظار داریم این هم صدایی در کل جامعه نیز مشاهده شود.
مجلس و دولت در اجرای قانون لغو تحریم‌ها هم صدا خواهند بود رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس، گفت: مجلس و دولت در اجرای قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها هم‌صدا خواهند بود و انتظار داریم این هم صدایی در کل جامعه نیز مشاهده شود. https://cdn.icana.ir/d/019/202009100129999349.jpg مجلس,و,دولت,در,اجرای,قانون,لغو,تحریم‌ها,هم,صدا,خواهند,بود Icana

محمدصالح جوکار رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص فرمایشات مقام معظم رهبری در دیدار اعضای مجلس خبرگان رهبری، گفت:  رهبر معظم انقلاب تاکنون چندین بار از قانون راهبردی لغو تحریم‌ها حمایت کرده‌اند و یکی از اقدامات خوب مجلس انقلابی تصویب این قانون بوده است.

نماینده مردم یزد، اشکذر،بخش ندوشن و دهستان سورک در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها هیچگونه مماشاتی ندارد، ادامه داد: جدیت مجلس و ملت برای دشمنان با تصویب قانون لغو تحریم‌ها روشن شد و اثرات خوبی به همراه دارد.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها باید به صورت کامل اجرا شود، عنوان کرد: اگر بخش‌هایی از قانون مذکور اجرا نشود این سو تفاهم را برای دشمن به همراه دارد که می‌تواند تحریم‌های ظالمانه بیشتری اعمال کند و به اقدامات خود ادامه دهد.

رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس با اشاره به اینکه امروز کسی که برای طرف مقابل، شرط تعیین می‌کند جمهوری اسلامی ایران است، ادامه داد: قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها پشتوانه محکمی برای دیپلمات‌های کشور ایجاد کرده تا بتوانند در مذاکرات حاضر شوند و پیشنهادات خود را ارئه کنند.

وی با بیان اینکه باید نسبت به عقبه تصمیم‌ سازی‌ها بیشتر توجه کنیم تا در اجرای قانون لغو تحریم‌ها اختلافی در مجلس و دولت ایجاد نشود، تصریح کرد: مجلس و دولت در اجرای قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها هم صدا خواهند بود و انتظار داریم که این هم‌صدایی در کل جامعه قابل مشاهده باشد زیرا روحیه دشمنان در مقابل اراده راسخ ملت تضعیف می‌شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet