ولادت حضرت فاطمه زهرا (س)
1399/12/04 21:19:41
سرویس سیاسی
میرتاج الدینی با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار اعضای مجلس خبرگان:

قانون لغو تحریم‌ها نشان‌دهنده اقتدار نظام است

عضو فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس گفت: نقطه تمرکز دولت و مجلس یک چیز بوده و آن اجرای قانون اقدام راهبردی برای تحریم ها است.
قانون لغو تحریم‌ها نشان‌دهنده اقتدار نظام است عضو فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس گفت: نقطه تمرکز دولت و مجلس یک چیز بوده و آن اجرای قانون اقدام راهبردی برای تحریم ها است. https://cdn.icana.ir/d/019/202006105150624826.jpg قانون,لغو,تحریم‌ها,نشان‌دهنده,اقتدار,نظام,است Icana

سید محمد رضا میر تاج الدینی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به ارزیابی مثبت مقام معظم رهبری از قانون اقدام راهبردی برای رفع تحریم ها، گفت: در دیدار با اعضای مجلس خبرگان، مقام معظم رهبری از قانون مصوب مجلس حمایت کردند و آن را قانون خوبی توصیف کردند که نشانگر اقتدار نظام است.

عضو فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس ادامه داد: همانطور که ایشان قبلا تکلیف را بر همگان روشن کردند در صورت عدم لغو تحریم ها،  اجرای تعهداتی از جمله اجرای پروتکل الحاقی متوقف می‌شود که از فردا این موضوع عملیاتی می شود.

وی افزود: بیانات عصر امروز مقام معظم رهبری نشان داد که ما باید بر روی یک نقطه متمرکز شویم و آن اجرای قانون اقدام راهبردی برای رفع تحریم ها است. ایشان در عین حال مقام معظم رهبری توصیه کردند که دولت و مجلس در این زمینه هم‌صدا باشند.

میرتاج الدینی بیان کرد: همیشه دولت به گونه ای عمل می‌کند که مشکلاتی ایجاد می شود، اگر دولت در ابتدا هماهنگی ها را با مجلس انجام می داد و مجلس را در مقابل عمل انجام شده قرار نمی‌داد، شرایط بهتری رقم میخورد./

پایان پیام  

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet