هدر موبایل
1399/12/05 12:03:16
سرویس استان ها
کرمی خبر داد:

اختصاص اعتبار لازم جهت تکمیل ساختمان آموزشی امداد و نجات در شهرستان دشتی

نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس در دیدار با رییس جمعیت هلال احمر کشور از اختصاص اعتبار لازم جهت تکمیل ساختمان آموزشی امداد و نجات در شهرستان دشتی خبر داد.
اختصاص اعتبار لازم جهت تکمیل ساختمان آموزشی امداد و نجات در شهرستان دشتی نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس در دیدار با رییس جمعیت هلال احمر کشور از اختصاص اعتبار لازم جهت تکمیل ساختمان آموزشی امداد و نجات در شهرستان دشتی خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/202005100467334849.jpg اختصاص,اعتبار,لازم,جهت,تکمیل,ساختمان,آموزشی,امداد,و,نجات,در,شهرستان,دشتی Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، غلامحسین کرمی نماینده مردم دشتی و تنگستان و عضو مجمع نمایندگان استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی به همراه رئیس جمعیت هلال احمر استان بوشهر، مدیران جمعیت هلال احمر شهرستان های دشتی وتنگستان با دکتر همتی رئیس جمعیت هلال احمر ایران دیدار و گفت‌وگو کرد.

بر اساس این گزارش؛ این نماینده مجلس در دوره یازدهم گفت: در این نشست موارد بسیاری مورد بحث و مطالبه قرار گرفت که برخی از آنها مصوب شد که از جمله  اختصاص ماشین آلات شامل کامیونت، ماشین امداد و نجات، دو دستگاه موتورسیکلت ویژه و آمبولانس و تامین اعتبار لازم به مبلغ چهار میلیارد ریال جهت انجام تعمیرات ماشین آلات بود.

وی ادامه داد: همچنین با اختصاص اعتبار لازم جهت تکمیل ساختمان آموزشی امداد و نجات در شهرستان دشتی موافقت شده و مقرر شد پیگیری سهمیه داروهای خاص در داروخانه جمعیت هلال احمر استان صورت گیرد./

پایان پیان

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet