هدر موبایل
1399/12/05 16:46:51
سرویس استان ها
رضازاده خواستار شد:

تخصیص اعتبارات لازم در راستای تکمیل پروژه‌ های مختلف در سلماس

نماینده مردم سلماس در مجلس در دیدار با رییس سازمان برنامه و بودجه کشور خواستار تخصیص اعتبارات لازم در راستای تکمیل پروژه‌ های مختلف در این شهرستان شد.
تخصیص اعتبارات لازم در راستای تکمیل پروژه‌ های مختلف در سلماس نماینده مردم سلماس در مجلس در دیدار با رییس سازمان برنامه و بودجه کشور خواستار تخصیص اعتبارات لازم در راستای تکمیل پروژه‌ های مختلف در این شهرستان شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202101109490006098.jpg تخصیص,اعتبارات,لازم,در,راستای,تکمیل,پروژه‌,های,مختلف,در,سلماس Icana

یعقوب رضازاده، نماینده مردم سلماس و عضو مجمع نمایندگان استان آذربایجان غربی در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص دیدار با محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه ی کشور گفت: در این دیدار، بر لزوم ادامه ی اجرای طرح های نیمه تمام در بخش های مختلف تا تکمیل و راه اندازی آن ها، رفع کمبودهای زیر ساختی و واگذاری اعتبارات برای تکمیل طرح های عمرانی در شهرستان سلماس تاکید شد.

این نماینده مجلس در دوره یازدهم ادامه داد: موارد مطرح شده در این دیدار از جمله ؛ واگذاری اعتبار برای تکمیل فاضلاب شهری سلماس و تازه شهر، واگذاری اعتبار از ردیف بودجه ی ملی برای آغاز عملیات سد بر روی رودخانه ی دیرعلی و  واگذاری اعتبار از ردیف ملی برای تکمیل بیمارستان جدید سلماس بود.

وی ادامه داد: همچنین  واگذاری اعتبار برای اجرای طرح عمران روستایی، طرح مقاوم سازی روستایی و تکمیل عملیات طرح هادی در روستاهای شهرستان،  واگذاری اعتبار از ردیف ملی برای تکمیل پایاب سد زولا و واگذاری اعتبار برای دریچه های فلزی سد شهداء تازه شهر، مهم ترین محور های مورد توافق در این دیدار بود.

نماینده مردم سلماس در مجلس با درخواست تخصیص اعتبارات لازم در راستای تکمیل پروژه‌ های مختلف در شهرستان یادآور شد: در پایان دیدار، رئیس سازمان برنامه و بودجه ی کشور، دستورات مقتضی در خصوص مطالبات را صادر نمود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet