هدر موبایل
1399/12/05 23:48:00
سرویس استان ها
حسین پور مطرح کرد:

مهمترین ظرفیت اسفراین؛ داشتن ظرفیت نیروی انسانی

نماینده مردم اسفراین در مجلس گفت: ظرفیت نیروی انسانی مهم ترین ظرفیت منطقه است که باید از حالت تفرق و عدم همگرایی به اتحاد و رشد جایگاه برسد.
مهمترین ظرفیت اسفراین؛ داشتن ظرفیت نیروی انسانی نماینده مردم اسفراین در مجلس گفت: ظرفیت نیروی انسانی مهم ترین ظرفیت منطقه است که باید از حالت تفرق و عدم همگرایی به اتحاد و رشد جایگاه برسد. https://cdn.icana.ir/d/019/202005101667267623.jpg مهمترین,ظرفیت,اسفراین؛,داشتن,ظرفیت,نیروی,انسانی Icana

امان اله حسین پور ، نماینده مردم اسفراین و عضو مجمع نمایندگان استان خراسان شمالی در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ؛ با اشاره به دیدار با اعضا هییٔت مدیره جمعیت بام و صفی آبادی های مقیم تهران گفت: ظرفیت نیروی انسانی مهم ترین ظرفیت منطقه است که باید از حالت تفرق و عدم همگرایی به اتحاد و رشد جایگاه برسد.

این نماینده مجلس در دوره یازدهم ادامه داد: چالش های بخش های کشاورزی، صنعت و زیر ساخت فرهنگی گردشگری شهرستان احصا و امید است که راه حل های مناسب کارشناسی و زود بازده و اثر گذار با کمک دلسوزان پیگیری شود.

نماینده مردم اسفراین در مجلس یادآور شد: منطقه بام و صفی آباد ظرفیت های بسیار خوبی دارد که امید است با پیگیری های انجام شده در طول چند ماه گذشته با یک تصمیم مهم در ارتقا منطقه مسیر توسعه هموار تر گردد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet