هدر موبایل
1399/12/05 09:43:18
سرویس فراکسیون ها
صالحی مطرح کرد؛

نقش مهم فراکسیون‌ حمایت از سرمایه گذاری داخلی و خارجی در توسعه کشور

صالحی رئیس فراکسیون حمایت از سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی با اشاره به انتخاب فرزاد گرامی به عنوان مشاور فراکسیون گفت:فراکسیون حمایت از سرمایه‌گذاری می‌تواند نقش مهمی در توسعه پایدار، اشتغال و کارآفرینی در کشور داشته باشد.
نقش مهم فراکسیون‌ حمایت از سرمایه گذاری داخلی و خارجی در توسعه کشور صالحی رئیس فراکسیون حمایت از سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی با اشاره به انتخاب فرزاد گرامی به عنوان مشاور فراکسیون گفت:فراکسیون حمایت از سرمایه‌گذاری می‌تواند نقش مهمی در توسعه پایدار، اشتغال و کارآفرینی در کشور داشته باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/202006109907225617.jpg نقش,مهم,فراکسیون‌,حمایت,از,سرمایه,گذاری,داخلی,و,خارجی,در,,توسعه,کشور Icana

مسلم صالحی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه "فراکسیون حمایت از سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی" می‌تواند محرک اصلی توسعه پایدار، اشتغال و کارآفرینی در کشور باشد، گفت: با جدیت به دنبال آن هستیم تا بتوانیم اهداف اصلی این فراکسیون را از جمله توسعه شبکه نظام‌مند مابین نهادهای دولتی و فعالان اقتصادی بخش خصوصی، ایجاد یک بستر تعامل چابک جریانات سرمایه گذاری و سرمایه پذیری و نهایتا جذب سرمایه حداکثری با منشاء داخلی و خارجی، محقق کنیم.

رئیس "فراکسیون حمایت از سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی" افزود: برای رسیدن به اهداف ذکر شده، لازم است تا یک ساختار اجرایی قدرتمند و هوشمند به کار گرفته شود تا بتواند با برنامه ریزی منسجم و علمی، نتیجه مطلوب را حاصل کند.

وی تاکید کرد: در همین راستا، فرزاد گرامی، از اعضای هیئت علمی دانشگاه و دارای سوابق و تجارب ارزشمند در این حوزه، به عنوان مشاور ارشد فراکسیون منصوب شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet