هدر موبایل
1399/12/05 12:05:45
سرویس استان ها
موسوی لارگانی به مناسبت فرا رسیدن روز حماسه و ایثار شهرستان فلاورجان:

مردم شریف فلاورجان در عملیات خیبر حماسه آفریدند

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی، ۵ اسفندماه سالروز تشییع همزمان ۱۴۳ شهید در فلاورجان را گرامی داشت و از آن به عنوان تاریخی افتخارآمیز برای این شهرستان یاد کرد.
مردم شریف فلاورجان در عملیات خیبر حماسه آفریدند عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی، 5 اسفندماه سالروز تشییع همزمان 143 شهید در فلاورجان را گرامی داشت و از آن به عنوان تاریخی افتخارآمیز برای این شهرستان یاد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201902107255130407.jpg مردم,شریف,فلاورجان,در,عملیات,خیبر,حماسه,آفریدند Icana

سید ناصر موسوی لارگانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن 5 اسفند روز حماسه و ایثار شهرستان فلاورجان، گفت: در چنین روزی مردم شریف فلاورجان در عملیات خیبر حماسه آفریدند و 143 شهید عزیز را روی دست‌های خودشان تشییع کردند و تعداد قابل توجهی نیز همان روز از این شهرستان عازم جبهه‌های حق علیه باطل شدند.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: حقیقتا مردم شهرستان فلاورجان با تقدیم 1400 شهید که به شهدای خط شکن معروف هستند، دین خود را ادا کردند. همچنین این شهرستان 30 شهید سردار تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم، تصریح کرد: این شهدا با حماسه‌ای که در جبهه‌های حق علیه باطل آفریدند باعث افتخار شهرستان فلاورجان شدند.

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی، در پایان مجدد این روز را به مردم شریف شهرستان فلاورجان و رهبر معظم انقلاب اسلامی تبریک گفت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet