انتخابات ریاست جمهوری
1399/12/05 18:56:00
سرویس سیاسی
احمدی در نشست خبری:

کمیسیون انرژی مجلس بر اجرای قانون لغو تحریم‌ها نظارت می‌کند

نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس ضمن تأکید بر اجرای قانونی که رهبر معظم انقلاب آن را خوب توصیف کردند، گفت: کمیسیون انرژی برنامه خود برای نظارت بر اجرای این قانون را ارائه خواهد کرد.
کمیسیون انرژی مجلس بر اجرای قانون لغو تحریم‌ها نظارت می‌کند نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس ضمن تأکید بر اجرای قانونی که رهبر معظم انقلاب آن را خوب توصیف کردند، گفت: کمیسیون انرژی برنامه خود برای نظارت بر اجرای این قانون را ارائه خواهد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202005100533854556.jpg کمیسیون,انرژی,مجلس,بر,اجرای,قانون,لغو,تحریم‌ها,نظارت,می‌کند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، موسی احمدی  با انتقاد از بیانیه مشترکی که میان رئیس سازمان انرژی اتمی کشورمان و مدیرکل آژانس بین المللی اتمی به امضا رسید، گفت: این بیانیه مفهوم توافقنامه را داشت که مجلس در جریان آن واقع نشد.

نماینده مردم دیر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: توافقنامه ها نیازمند تصویب در مجلس هستند و دولت برای فرار از این موضوع، عنوان این توافقنامه را بیانیه ذکر کرد در حالی که در بند 2 و 3 آن، عنوان توافقنامه آمده است.

وی در ادامه با بیان اینکه کمیسیون انرژی نظارت موثر خود در اجرای قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها به کار خواهد بست، عنوان کرد: نگاه رهبر معظم انقلاب حجت برای دولت و مجلس بود همچنین ایشان تأکید کردند قانون رها نشود و در عین حال چالش نیز ادامه پیدا نکند لذا باید نشست تخصصی برای اجرای این قانون تشکیل شود.

نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: وقتی رهبر معظم انقلاب قانون اقدام راهبردی را خوب دانستند، نیاز به اجرای آن و از سوی دیگر نظارت بر اجرای آن وجود دارد که کمیسیون انرژی به عنوان کمیسیون اصلی آن را برعهده خواهد داشت و برنامه خود در این زمینه را به زودی اعلام می‌کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet