شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1399/12/05 16:50:52
سرویس صحن
متفکرآزاد در اخطاری؛

توقع ارائه نظر کارشناسی از نماینده دولت داریم/ تحقیق و تفحص از بورس مشخص می‌کند دست چه کسی در جیب مردم است

عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: اگر قرار باشد در خصوص گرانی‌ها صحبت کنیم و بگوییم دست در جیب مردم نکنید، باید تحقیق و تفحص کنیم که در بورس دست چه کسی در جیب مردم بود.
توقع ارائه نظر کارشناسی از نماینده دولت داریم/ تحقیق و تفحص از بورس مشخص می‌کند دست چه کسی در جیب مردم است عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: اگر قرار باشد در خصوص گرانی‌ها صحبت کنیم و بگوییم دست در جیب مردم نکنید، باید تحقیق و تفحص کنیم که در بورس دست چه کسی در جیب مردم بود. https://cdn.icana.ir/d/019/202006102952567004.jpg توقع,ارائه,نظر,کارشناسی,از,نماینده,دولت,داریم/,تحقیق,و,تفحص,از,بورس,مشخص,می‌کند,دست,چه,کسی,در,جیب,مردم,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، روح اله متفکرآزاد در نشست علنی نوبت دوم امروز (سه شنبه، 5 اسفندماه) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی بخش درآمدی لایحه بودجه سال 1400، در اخطاری با استناد به ماده (75) آیین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی گفت: حضور نماینده دولت را در مجلس فنی تلقی می‌کنیم، متأسف شدم از نکته‌ای که وی در خصوص سرویس مدارس مطرح کرد. متوجه شدیم چرا برخی سوانح رخ می‌دهد! تنها در سال 98 دو فقره سانحه سرویس مدارس روستایی را شاهد بودیم.

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه سازمان برنامه و بودجه در سال 98، 300 میلیارد تومان به ردیف دهیاری‌ها اختصاص داده است، ادامه داد: زمانی که پیشنهادی ارائه می‌شود، کارشناسی شده و از شما توقع نظر کارشناسی داریم، مجلس محل سیاست‌ورزی است.

وی با اشاره به اینکه از روز گذشته نماینده دولت 3 بار تذکر دریافت کرده است، افزود: اگر قرار باشد در خصوص گرانی‌ها صحبت کنیم و بگوییم دست در جیب مردم نکنید، باید تحقیق و تفحص کنیم که در بورس دست چه کسی در جیب مردم بود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet