شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1399/12/09 09:50:51
سرویس سیاسی
میرتاج الدینی:

ورود افراد توانمند به شوارها سبب جلب اعتماد مردم نسبت به مدیریت شهری می‌شود

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس گفت: افراد شایسته با ورود به عرصه انتخابات شوراها می‌توانند در حل مشکلات مدیریت شهری و شهرداری‌ها گام‌های اساسی بردارند و اعتماد مردم را جلب کنند.
ورود افراد توانمند به شوارها سبب جلب اعتماد مردم نسبت به مدیریت شهری می‌شود نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس گفت: افراد شایسته با ورود به عرصه انتخابات شوراها می‌توانند در حل مشکلات مدیریت شهری و شهرداری‌ها گام‌های اساسی بردارند و اعتماد مردم را جلب کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/202006104920321301.jpg ورود,افراد,توانمند,به,شوارها,سبب,جلب,اعتماد,مردم,نسبت,به,مدیریت,شهری,می‌شود Icana

سید محمد رضا میرتاج الدینی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به بررسی صلاحیت کاندیداهای انتخابات شوراها اشاره کرد و گفت: هیات نظارت بر انتخابات باید براساس قانون، صلاحیت کاندیداها را بررسی کند.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی افزود: برای احراز صلاحیت کاندیداهای انتخابات شوراها نباید سلایق سیاسی، حزبی و قومیتی لحاظ شود تا هیچ شائبه‌ای بوجود نیاید.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: باید در بررسی صلاحیت کاندیداها به نحوی عمل شود که حق احدی از این افراد تضییع نشود؛ ضمن اینکه اعضای هیات نظارت هم به همین شیوه عمل خواهند کرد.

وی اظهار کرد: افرادی که توانایی و شایستگی لازم را دارا هستند می‌توانند پا به عرصه انتخابات بگذارند تا اینکه بتوانند در حل مشکلات مدیریت شهری و شهرداری‌ها گام‌های اساسی بردارند.

میرتاج الدینی تصریح کرد: ورود افراد پاکدست به نهاد شوراها باعث خواهد شد که اعتماد مردم به مدیریت شهری جلب شود و البته دیگر شاهد اتفاقات ناخوشایند در شوراها نخواهیم بود./

  پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet