هدر موبایل
1399/12/05 20:04:41
سرویس سیاسی
رضایی:

تعامل دوسویه لازمه اجرای قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است تعامل، وظیفه اعضای دولت و مجلس بوده و قانون محور این تعامل است.
تعامل دوسویه لازمه اجرای قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است تعامل، وظیفه اعضای دولت و مجلس بوده و قانون محور این تعامل است. https://cdn.icana.ir/d/019/202005106016106341.jpg تعامل,دوسویه,لازمه,اجرای,قانون,اقدام,راهبردی,برای,لغو,تحریم‌ها Icana

ابراهیم رضایی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با تأکید بر تعامل دوسویه از سوی مجلس و دولت در جریان اجرای قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها، گفت: مجلس از تعامل با دولت استقبال می کند.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه تعامل مجلس و دولت وظیفه اعضای این دو نهاد است، عنوان کرد: مجلس آمادگی کامل برای برقراری تعامل با دولت را دارد.

وی در ادامه قانون را محور هر تعاملی میان دو قوه عنوان کرد و افزود: آنچه اختلافات را از بین می برد قانون است و قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها نمونه اخیر آن است که می تواند باعث شود میان دو قوه هم افزایی ایجاد شود.

رضائی در ادامه تأکید کرد: از دولت انتظار داریم در خصوص اجرای قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها به مرّ قانون عمل کند و مجلس نیز بر روند اجرای قانون نظارت خواهد کرد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان در ادامه با ابراز تأسف از موضع گیری دولت نسبت به این قانون از روز اول تصویب آن، خاطرنشان کرد: اکنون مجلس و دولت در کنار هم باید در راستای اجرای صحیح این قانون گام بردارند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet