شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1399/12/05 18:43:50
سرویس صحن
در صحن علنی انجام شد؛

عذرخواهی نماینده دولت از مجلس/ پورمحمدی: روح حاکم بر مجلس مخالف هرگونه افزایش قیمت است

نماینده دولت در مجلس در تصحیح سخنان خود، گفت: اگر از سخنان من چنین برداشت شد که مجلس خواهان افزایش قیمت هاست، بنده بیانم را تصحیح کرده و از نمایندگان مجلس عذرخواهی می کنم.
عذرخواهی نماینده دولت از مجلس/ پورمحمدی: روح حاکم بر مجلس مخالف هرگونه افزایش قیمت است نماینده دولت در مجلس در تصحیح سخنان خود، گفت: اگر از سخنان من چنین برداشت شد که مجلس خواهان افزایش قیمت هاست، بنده بیانم را تصحیح کرده و از نمایندگان مجلس عذرخواهی می کنم. https://cdn.icana.ir/d/019/201902106587694844.jpg عذرخواهی,نماینده,دولت,از,مجلس/,پورمحمدی:,روح,حاکم,بر,مجلس,مخالف,هرگونه,افزایش,قیمت,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سید حمید پورمحمدی نماینده دولت در نشست علنی نوبت دوم امروز (سه شنبه، 5 اسفندماه) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی بخش درآمدی لایحه بودجه سال 1400، در خصوص تذکر آقایان سلیمی و نیکزاد، گفت: ایشان مطالب به حقی گفتند و یا اینکه از صحبت های بنده برداشت شد که مجلس به دنبال افزایش قیمت ها می باشد بنده عذرخواهی می کنم این چنین مطلبی مدنظر بنده نبوده، مراد بنده نبود.

وی افزود: از روز اول همه دستگاه ها چانه زنی می کردند که قیمت خدمات را بالا ببرند که با آن ها با ادبیات تند برخورد و جلوگیری صورت گرفت حتی در دولت وزرا خواهان بالا بردن قیمت خدمات بودند که در آن جا نیز ما جلوگیری کردیم چرا که شرایط نامناسب است.

پورمحمدی ادامه داد: در حال حاضر قاطبه مجلس و روح حاکم بر مجلس و هر پیشنهادی که برای افزایش قیمت آمد مخالفت و رد کرد و وقتی بنده بیان می کنم که این کار را نکنید بدین معنا نیست که شما این کار را انجام می دهید بلکه شما هم همراهی کنید تا بتوانید این دوران سخت را بگذرانید بنابراین اگر از صحبت های بنده چنین برداشت شد از نمایندگان عذرخواهی و بیانم را تصحیح می کنم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet