هدر موبایل
1399/12/05 19:45:11
سرویس صحن
در جریان بررسی بخش درآمدی لایحه بودجه ۱۴۰۰؛

معافیت مددجویان کمیته امداد امام و بهزیستی از پرداخت هزینه‌های صدور پروانه ساختمانی و عوارض شهرداری

نمایندگان مجلس مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام و بهزیستی را از پرداخت هزینه‌های صدور پروانه ساختمانی، عوارض شهرداری و هزینه‌های انشعابات فقط برای یک بار معاف کردند.
معافیت مددجویان کمیته امداد امام و بهزیستی از پرداخت هزینه‌های صدور پروانه ساختمانی و عوارض شهرداری نمایندگان مجلس مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام و بهزیستی را از پرداخت هزینه‌های صدور پروانه ساختمانی، عوارض شهرداری و هزینه‌های انشعابات فقط برای یک بار معاف کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/202102106344320807.jpg معافیت,مددجویان,کمیته,امداد,امام,و,بهزیستی,از,پرداخت,هزینه‌های,صدور,پروانه,ساختمانی,و,عوارض,شهرداری Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، نمایندگان در نشست علنی نوبت سوم امروز (سه شنبه، 5 اسفندماه) مجلس شورای اسلامی با بند الحاقی 17 تبصره 6 ماده واحده این لایحه موافقت کردند.

در بند الحاقی 17 این تبصره آمده است: ­در اجرای جزء(2) بند(چ) ماده(80) قانون برنامه ششم توسعه، مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) و سازمان بهزیستی از پرداخت هزینه‌های صدور پروانه ساختمانی، عوارض شهرداری و دهیاری و هزینه های انشعاب آب، فاضلاب، برق و گاز برای واحدهای مسکونی اختصاص یافته به آنان براساس الگوی مصرف، فقط برای یکبار معافند.

در صورت ارتقای اشتراک و انشعاب مشترکین ، اگر تجهیزات و تاسیسات قبلی توسط مشترک تهیه شده باشد و تاسیسات جدید نیز توسط مشترک تهیه شود، تجهیزات قبلی مذکور متعلق به دولت نمی باشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet