شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1399/12/06 12:59:58
سرویس سیاسی
رحیمی جهان آبادی :

اکثر طیف های سیاسی کشور بر بازگشت غربی‌ها به تعهداتشان اجماع نظر دارند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: اکثر طیف های سیاسی کشور بر بازگشت غربی ها به تعهداتشان برای هرگونه مذاکره ای اجماع نظر دارند.
اکثر طیف های سیاسی کشور بر بازگشت غربی‌ها به تعهداتشان اجماع نظر دارند عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: اکثر طیف های سیاسی کشور بر بازگشت غربی ها به تعهداتشان برای هرگونه مذاکره ای اجماع نظر دارند. https://cdn.icana.ir/d/019/201907102971545622.jpg اکثر,طیف,های,سیاسی,کشور,بر,بازگشت,غربی‌ها,به,تعهداتشان,اجماع,نظر,دارند Icana

جلیل رحیمی جهان آبادی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به رفتارهای متناقض طرف های برجام درباره احیای این توافق گفت: غربی ها در تلاش هستند تا از آخرین فرصت‌ها برای حفظ برجام استفاده کنند اما رفتاری که هم اکنون در پیش گرفتند عاقلانه نیست.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ادامه داد: غربی ها باید بدانند که  تا زمانی که اقدام عملی در کاهش تحریم ها و بهبود اوضاع اقتصادی کشورمان بر ندارند هیچ اراده ای در ایران برای مذاکره مجدد با آن ها وجود نخواهد داشت.

وی خاطر نشان کرد: اکثریت طیف های سیاسی در داخل کشور بر این موضوع اجماع دارند که اگر قرار است برای مردم و حاکمیت پای میز مذاکره بنشینیم غربی ها باید به تعهدات شان عمل کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet