هدر موبایل
1399/12/06 14:28:40
سرویس استان ها
دنیا مالی:

میانگین سن مدیران شهری در انزلی 12 سال کاهش یافته است

نماینده مردم انزلی در مجلس با بیان اینکه میانگین سن مدیران شهری در انزلی ۱۲ سال کاهش یافته است،گفت:عدم پرورش نیروهای جوان در سالیان گذشته، معضلی پیش رو انزلی است.
میانگین سن مدیران شهری در انزلی 12 سال کاهش یافته است نماینده مردم انزلی در مجلس با بیان اینکه میانگین سن مدیران شهری در انزلی 12 سال کاهش یافته است،گفت:عدم پرورش نیروهای جوان در سالیان گذشته، معضلی پیش رو انزلی است. https://cdn.icana.ir/d/019/202012103390737817.jpg میانگین,سن,مدیران,شهری,در,انزلی,12,سال,کاهش,یافته,است Icana

 به گزارش خبرنگار خبرگزاری  خانه ملت، احمد دنیامالی با جمعی از اعضا مکتب تغییر برای تحول شهرستان بندرانزلی دیدار کرد.

نماینده مردم بندرانزلی در  مجلس شورای اسلامی در ابتدای این دیدار  نوید اتفاقات بزرگ و همچنین نمایش اتحاد آحاد مردم در شهرستان برشمرد و تاکیدکرد: در یک سال گذشته تمام سعی خود را کرده ام که مردم انزلی به شهر  انزلی افتخار کنند.

وی تصریح کرد: من به همه مردم قول داده ام که نماینده همه مردم انزلی  هستم، برای من جریانات و خلق وخوی سیاسی افراد اهمیتی ندارد، بنده از تمامی روسای ادارات چه افراد جدید و چه قدیمی خواسته ام که با تمام توان با احترام نسبت به مردم برخورد کنند.

نماینده  مردم انزلی در مجلس با اعلام این خبر که میانگین سن مدیران شهری در انزلی 12 سال کاهش یافته است یادآورشد: به دلیل عدم پرورش نیروهای جوان در سالیان گذشته دست ما برای انتخاب مدیران باز نبود و برای انتخاب معاونین و مدیران دچار مشکل هستیم اما تمام سعی خود را کردیم که در عین محدودیت از نیروهای خوب بومی استفاده کنیم تا آنان نیز تجربه کنند و من به آنان کمک خواهم کرد./

پایان پیام 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet