هدر موبایل
1399/12/06 14:30:33
سرویس فضای مجازی
دهنوی نوشت:

افزایش حق امتیاز دولت از اپراتورها/ با برچیدن سفره کاسبان حق الناس صدای ذی‌نفعان بلند شد

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در توئیتی به افزایش حق دولت از اپراتورها از ۲۸ به ۳۸ درصد اشاره کرد.
افزایش حق امتیاز دولت از اپراتورها/ با برچیدن سفره کاسبان حق الناس صدای ذی‌نفعان بلند شد عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در توئیتی به افزایش حق دولت از اپراتورها از ۲۸ به ۳۸ درصد اشاره کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202011100504100061.jpg افزایش,حق,امتیاز,دولت,از,اپراتورها/,با,برچیدن,سفره,کاسبان,حق,الناس,صدای,ذی‌نفعان,بلند,شد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛سیدمحسن دهنوی نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات،اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی و عضو هیئت رئیسه مجلس در توئیتی به افزایش حق دولت از اپراتورها از ۲۸ به ۳۸ درصد اشاره کرد و نوشت:

با برچیدن سفره کاسبان حق الناس صدای ذی‌نفعان بلند شد.
 اصل ماجرا: 
۱- در لایحه بودجه، دولت حق ۲۸درصدی خود از اپراتورها را ۷ هزار میلیارد تومان برآورد کرده بود،اما با بررسی و تلاش نمایندگان مجلس مشخص شد، برآورد اصولی، ۱۰هزار میلیارد است. 
این مابه‌التفاوت ۳۰۰۰ میلیارد تومانی را  اگر مجلس کشف نمی‌کرد با بهانه‌های واهی، حیف و میل می‌شد. 

۲-مجلس حق امتیاز دولت را از ۲۸ به ۳۸ درصد افزایش داد تا با افزایش درآمد دولت، این مبالغ، صرف توسعه اینترنت در مناطق محروم و روستاها شود‌ که در تبصره ۱۸ گنجانده شد. 

۳- فعلا در مجلس محل درآمدها تعیین شده‌ و ...

وارد هزینه‌ها نشده‌ایم. ضمنا محل هزینه‌های پیشنهادی برای "توسعه و تولید محتوا" هیچ ربطی به سازمان صداوسیما ندارد. با فرافکنی افرادی که تا به حال از این طریق، نفع کلان می‌بردند، نباید اصل این اتفاق مبارک به حاشیه رود‌./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet