خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/12/06 16:51:23
سرویس استان ها
فیروزی پور:

کلنگ احداث ۴ واحد آموزشی در بادرود بر زمین زده شد

نماینده مردم نطنز در مجلس با بیان اینکه کلنگ احداث ۴ واحد آموزشی در بادرود بر زمین زده شد، گفت:کمبود فضای آموزشی مشکل اساسی بادرود است.
کلنگ احداث ۴ واحد آموزشی در بادرود بر زمین زده شد نماینده مردم نطنز در مجلس با بیان اینکه کلنگ احداث ۴ واحد آموزشی در بادرود بر زمین زده شد، گفت:کمبود فضای آموزشی مشکل اساسی بادرود است. https://cdn.icana.ir/d/019/202008104765951348.jpg کلنگ,احداث,۴,واحد,آموزشی,در,بادرود,بر,زمین,زده,شد Icana

 به گزارش خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت، رحمت‌اله فیروزی پور  درباره وضعیت  توسعه فضای آموزشی بادرود،گفت: کلنگ احداث ۴ واحد آموزشی در بادرود بر زمین زده شد  و این در  حالی که یکی از مشکلات آموزش‌ و پرورش بادرود کمبود فضای آموزشی است که با مذاکره با خیرین و همچنین ریاست بنیاد مستضعفان و ستاد اجرایی فرمان امام و اخذ مجوزهای لازم از اداره کل نوسازی مجوز احداث مدارس در منطقه بادرود اخذ شد.

 نماینده مردم نطنز و بخش قمصر در مجلس شورای اسلامی افزود: امروز کلنگ احداث ۲ مدرسه و پژوهش سرای دانش‌آموزی توسط محققی و جهان‌پهلوان علیرضا حیدری قهرمان کشتی کشور بر زمین زده شد و همچنین با مشارکت بنیاد برکت و بنیاد علوی نیز کلنگ احداث دو مدرسه دیگر نیز بر زمین زده شد.
فیروزی پوریادآورشد: سیاست مجلس شورای اسلامی در بودجه ۱۴۰۰ رفع کمبودها و محدودیت‌ها فضاهای آموزشی خواهد بود، چراکه معتقدیم اگر زیرساخت‌های آموزشی فراهم باشد، استعدادها شکوفا خواهد شد و در آینده در خدمت نظام خواهند بود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet