هدر موبایل
1399/12/06 14:46:18
سرویس اقتصادی
به منظور بررسی کیفیت امدادرسانی به زلزله زدگان سی سخت؛

نیکزاد عازم سی‌سخت می‌شود

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی برای بررسی کیفیت امدادرسانی به مردم عزیز زلزله زده و فرایند آغاز بازسازی منازل تخریب شده در روزهای سرد سی سخت به استان کهگیلویه و بویراحمد سفر می‌کند.
نیکزاد عازم سی‌سخت می‌شود نایب رئیس مجلس شورای اسلامی برای بررسی کیفیت امدادرسانی به مردم عزیز زلزله زده و فرایند آغاز بازسازی منازل تخریب شده در روزهای سرد سی سخت به استان کهگیلویه و بویراحمد سفر می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/202101104588665705.jpg نیکزاد,عازم,سی‌سخت,می‌شود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، علی نیکزاد ثمرین نایب رئیس مجلس شورای اسلامی صبح فردا ( پنجشنبه ۷ اسفندماه ) به منظور بازدید از مناطق زلزله زده شهرستان سی‌سخت به استان کهگیلویه و بویر احمد سفر می‌کند.

گفتنی است در این نظارت میدانی خضریان نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر، روشنگر نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی، معاون وزارت راه و شهرسازی و تعدادی از مسئولین نبیاد مسکن، جمعیت هلال احمر، مدیریت بحران و سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها نایب رئیس مجلس شودای اسلامی را همراهی می‌کنند تا با ایجاد هماهنگی و هم افزایی و اخذ تصمیم در میدان عملیات، شاهد سرعت بخشی به امداد و بازسازی در منطقه باشیم.

زلزله‌ای با قدرت ۵.۶ ریشتر شامگاه ۲۹ بهمن ماه شهرستان سی‌سخت در استان کهگیلویه و بویراحمد را لرزاند، این زلزله خسارت مالی فراوانی به واحدهای مسکونی مردم این شهرستان وارد کرده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet