هدر موبایل
1399/12/06 16:23:38
سرویس بین الملل

دبیرخانه حمایت از انتفاضه فلسطین درگذشت انیس نقاش را تسلیت گفت

دبیرخانه کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی درگذشت انیس نقاش مبارز لبنانی را تسلیت گفت.
دبیرخانه حمایت از انتفاضه فلسطین درگذشت انیس نقاش را تسلیت گفت دبیرخانه کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی درگذشت انیس نقاش مبارز لبنانی را تسلیت گفت. https://cdn.icana.ir/d/019/202102100046340489.jpg دبیرخانه,حمایت,از,انتفاضه,فلسطین,درگذشت,انیس,نقاش,را,تسلیت,گفت Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، دبیرخانه کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه با صدور پیامی، درگذشت انیس نقاش مبارز برجسته و مجاهد متفکر و انقلابی لبنانی را تسلیت گفت.

متن پیام دبیرخانه کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه به شرح زیر است:

باسمه تعالی

دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین درگذشت مرحوم انیس نقاش که بخش مهمی از عمر خود را در دفاع از مستضعفین به ویژه ملت مظلوم فلسطین سپری نمود، به همه مبارزین جبهه حق علیه استکبار و صهیونیسم تسلیت می گوید.

گرچه ملت فلسطین و مقاومت یک یاور ثابت و همیشه در صحنه را از دست داد، اما روحیه مبارزه طلبانه و خستگی ناپذیر مرحوم انیس نقاش الگوی بسیاری از مبارزین و حق جویان جهان شده است. دیری نخواهد گذشت که او در عالم دیگر، شاهد آزادی قدس و سرزمین های اشغالی از یوغ اشغال صهیونیست ها و برگزاری نماز پیروزی رزمندگان و ملت فلسطین در مسجد الاقصی خواهد بود.

از خداوند متعال برای آن مرحوم علو درجات و غفران الهی و برای خانواده محترم آن فقید اجر و صبر جزیل مسالت می نماییم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet