خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/12/06 16:51:09
سرویس استان ها
آقاجری:

حدود ۲۵ درصد از نیروهای پتروشیمی‌ها بومی بندرماهشهر هستند

نماینده مردم بندر ماهشهر در مجلس با بیان اینکه تنها حدود ۲۵ درصد از نیروهای پتروشیمی ها بومی بندرماهشهر هستند،گفت: بیکاری ۲۵ درصدی زیبنده بندرماهشهر نیست.
حدود ۲۵ درصد از نیروهای پتروشیمی‌ها بومی بندرماهشهر هستند نماینده مردم بندر ماهشهر در مجلس با بیان اینکه تنها حدود ۲۵ درصد از نیروهای پتروشیمی ها بومی بندرماهشهر هستند،گفت: بیکاری ۲۵ درصدی زیبنده بندرماهشهر نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/202008109532246118.jpg حدود,۲۵,درصد,از,نیروهای,پتروشیمی‌ها,بومی,بندرماهشهر,هستند Icana

  به گزارش  خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت ،حبیب آقاجری  از بی توجهی پتروشیمی ها به بومی گزینی و بیکاری ۲۵ درصدی در این شهرستان خبر می دهد و اظهار می کند: زیبنده این شهرستان نیست که با تعداد قابل توجه شرکت های پتروشیمی آمار بیکاری ۲۵ درصدی را شاهد باشیم؛ این در حالی است که همه این بیکاران جوانان تحصیل‌ کرده و آماده به کار هستند.

نماینده مردم  بندرماهشهر، امیدیه، هندیجان و بخش جولکی در  مجلس شورای اسلامی در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد : پتروشیمی ها از همان ابتدا و آغاز به کار فعالیت در دهه های گذشته، اقدام به جذب نیرو و مدیران غیربومی کرده اند و دیگر پس از آن به منظور جذب نیروهای بومی اقدام قابل تاملی صورت نگرفت. 

وی ادامه داد: بارها گفته ایم که جذب جوانان با مدرک تحصیلی فوق دیپلم به پایین باید صد در صد شهرستانی، لیسانس به بالا شهرستانی و بعد استانی باشد، بر همین اساس آزمون استخدام پتروشیمی بندر امام مبنی بر جذب ۳۵۰ نفر را با برگزاری جلسات متعدد پیگیری کردیم و خواستار جذب حداکثری نیروهای بومی در این آزمون شدیم.

نماینده مردم بندرماهشهر در مجلس شورای اسلامی افزود: تنها حدود ۲۵ درصد از نیروهای پتروشیمی ها بومی بندرماهشهر هستند.

وی درباره اقدامات انجام شده پتروشیمی ها در بخش مسئولیت های اجتماعی بیان می کند: در بخش مسئولیت های اجتماعی اقدامات بسیاری صورت گرفته است و اگر بگوییم هیچ کاری نشده بی انصافی است؛ اما انتظار بیشتر برای ادای مطالبه به حق مردم داریم.

نماینده مردم بندرماهشهر در مجلس شورای اسلامی یادآورشد: زیبنده بندر ماهشهر نیست که با تعداد قابل توجه شرکت های پتروشیمی آمار بیکاری ۲۵ درصدی را شاهد باشیم؛ این در حالی است که همه این بیکاران جوانان تحصیل‌ کرده و آماده به کار هستند./

پایان پیام

خبرنگار: علیرضا رضائیان

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet